Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Kit választanátok?

Figyelt kérdés

A. Magas, erős, izmos, határozott, beképzelt, flegma, néha bunkó. Több lánynak is udvarol egyszerre. Semmit sem tud komolyan venni. Gyakran iszik, cigizik, a kábítószereket sem veti meg. Nem túl értelmes és intellektuális, nem lehet vele mélyebb témákról beszélgetni. Extrovertált.


B. Soványabb testalkatú, átlagos magasságú. Introvertált. Nem kimondottan határozott, de félénk sem. Olyan közepes. Nagyon komoly ember, bár van humora, de nem az a tipikus "mindenen röhögök, és mindenből viccet csinálok". Introvertált, szeret egyedül, vagy kettesben (esetleg kisebb társaságban) lenni. A nagyobb társaságokat kevésbé kedveli. (Bár ha értelmes emberekből áll, nincs vele baja.) Értelmes, intellektuális, szeret komolyabb témákról beszélgetni.



Ne mondjátok, hogy egyiket sem, válasszatok egyet!(Tökéletes ember úgysincs, valami hiba bárkiben lesz.) Őszinte választ kérek, és indoklást is, esetleg, hogy melyikben mi tetszik, és mi nem.



2015. márc. 23. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
na lányok én egyik se vok innenXD
2015. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kitalálom, te vagy a második... és az elsőt senki sem választaná, ez egyértelmű
2015. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2: Egyik sem konkrétan én vagyok, bár az egyikhez közelebb állok.
2015. márc. 23. 18:37
 4/19 anonim ***** válasza:

Biztosra veszem, hogy a másodikhoz állsz közelebb:D


Egyébként ha muszáj választani, akkor természetesen a másodikat választanám.

Az elsőben nem tetszik, hogy:

- semmit nem tud komolyan venni

- több lánynak udvarol egyszerre

- nem túl értelmes

- nem lehet vele beszélgetni

- cigizik, kábítószerezik


A másodikban nem tetszik:

- a nagyobb társaságokat kevésbé kedveli


De az elsőnek vajon tényleg nincs jó tulajdonsága azon kívül, hogy "magas, erős, izmos"? Vagy csak direkt a rosszakat emelted ki?

2015. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
direkt a rosszakat emelte ki
2015. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4: Ott volt még a határozott is. :)


Amúgy csak érdeklődöm, hogy az miért baj, ha valaki nem kedveli a nagyobb társaságokat?

2015. márc. 23. 18:47
 7/19 anonim ***** válasza:
Az első de a kábítószer nem jön be meg a cigi se meg a pia se de álltalában a testépítő típusúak nem nagyon szoktak ilyeneket (ez csak az én tapasztalatom más nem tudom , hogy latta)
2015. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Azt fogják írni, hogy a 2.-at választanák, de az életben az 1. választják. Ilyeneket fognak írni, hogy nekik nem kell bunkó pasi, meg a külső nem minden, ha nem lehet vele értelmesen beszélgetni, de ezeket nem őszinte gondolatok, valóságban le se szarják, hogy kivel mennyire lehet értelmesen beszélgetni, csak lehessen villogni a barátnők előtt, hogy milyen jó pasival vannak.
2015. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én az első válaszolót választom,amúgy B)
2015. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem baj. De én viszont olyan ember vagyok, aki szereti a nagyobb társaságokat. Persze kérdés, hogy mi számít nagynak:)

Néha jó kettesben lenni a barátommal, de én nagyon szeretem a közös programokat a barátokkal:)


De tényleg az a baj a kérdéssel, hogy szuggesztív. Én is össze tudom hasonlítani úgy a barátnőmet és magamat, hogy őt válassza a többség, de valószínűleg úgy is, hogy engem.

2015. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!