Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Kit választanátok?

Figyelt kérdés

A. Magas, erős, izmos, határozott, beképzelt, flegma, néha bunkó. Több lánynak is udvarol egyszerre. Semmit sem tud komolyan venni. Gyakran iszik, cigizik, a kábítószereket sem veti meg. Nem túl értelmes és intellektuális, nem lehet vele mélyebb témákról beszélgetni. Extrovertált.


B. Soványabb testalkatú, átlagos magasságú. Introvertált. Nem kimondottan határozott, de félénk sem. Olyan közepes. Nagyon komoly ember, bár van humora, de nem az a tipikus "mindenen röhögök, és mindenből viccet csinálok". Introvertált, szeret egyedül, vagy kettesben (esetleg kisebb társaságban) lenni. A nagyobb társaságokat kevésbé kedveli. (Bár ha értelmes emberekből áll, nincs vele baja.) Értelmes, intellektuális, szeret komolyabb témákról beszélgetni.



Ne mondjátok, hogy egyiket sem, válasszatok egyet!(Tökéletes ember úgysincs, valami hiba bárkiben lesz.) Őszinte választ kérek, és indoklást is, esetleg, hogy melyikben mi tetszik, és mi nem.



2015. márc. 23. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

8-as: Nem értem miért gondolod, hogy minden nő azt választaná, aki jobban néz ki.

Én pl. sokkal szívesebben felvállalok egy kevésbé helyes, de értelmes, kedves, humoros fiút, mint egy olyat, aki jól néz ki, de állandóan attól rettegek, hogy milyen idiótaságot szól be...

2015. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Aha, persze ahányszor ezt olvastam, illetve hallottam annyi 100 Ft-om lenne, már multimilliomos lennék, de a valóságban még sem ezt látom, tapasztalom.
2015. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó környezetben mozogsz.
2015. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindig ez a „nem jó környezetben mozogsz” szöveg a reakció, de érdekes, hogy akárhol vagyok, mindig azt tapasztalom, amit írtam. Nos akkor hol van az a „jó környezet˝?
2015. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egy olyan társaságban, ahol értelmes emberek vannak, ott szerintem "égőbb" egy félbolonddal mutatkozni, hiába néz ki jól, mint egy jó fej, humoros, de kevésbé szép emberrel.

Nem lehet, hogy te sem éppen a megfelelő lányokat nézed meg?

2015. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha ez a felhozatal, én inkább maradok egyedül.

A: Cigi, pia, drog egyenként is kizáró ok, nem hogy egyszerre.

B: Otthon ülős, introvertált, társaságkerülő alak meg nem kell. Arra ott vagyok én :D


Jelzem, kívülállók ugyanazt mondják a páromról, mint te az "A" versenyzőről. Ha hajlandó az ember megismerni, kiderül, hogy egy iszonyatosan introvertált alak, mély gondolatokkal, érzelmekkel. Ja és hűséges.

2015. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni, hogy kik a megfelelő lányok első ránézésre? Egyébként már rég nem foglalkoztat a társkeresés, nem keresek sem az életben, sem netes társkeresőn, mivel mindkét helyen akárkinél próbálkoztam, nem jött össze, pedig nem a bombázókat vettem célba. Ami "kapcsolatom" eddig volt, ott is inkább a csajok kezdeményeztek nálam, aminek az lett a vége, hogy az egyiknek 2 hét, a másiknak 3 nap után eszébe jutott, hogy neki még az exe kell, akkor menjenek vissza az exükhez, és szórakozzanak mással.
2015. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2., de nem csak csöndes meg bunkó férfi van.
2015. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

az elsőt, de utálom az ilyen bunkó parasztokat

szóval inkább egyiket se

2015. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!