Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura lenne a barátomat Bogyóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura lenne a barátomat Bogyónak becézni- túl lányos?

Figyelt kérdés

Máshogy szoktam hívni, nem rég vagyunk együtt, de valahogy mindig Bogyót akarnék valamiért. Pedig nem is bogyós egyáltalán :)

Furcsa lenne? Csak szeretnék találni neki valami kedveskedős, rövid becenevet. Persze mások előtt nem hívjuk becenevén a másikat.

21/L


2015. márc. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak tőle tudhatod meg!
2015. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Bogyó szerintem nem lányos.

Húgom Kisbabám-nak hívta a barátját. :D Én az enyémet Buksinak.

25L

2015. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az exemet egyszer hívtam Bogyónak, amíg együtt voltunk és nem tetszett neki, nagyon nem. De a szakítás óta nyilvánosan Bogyókának hívom és már a haverjai is (édes kis bosszú).
2015. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bartus Erika: Bogyo es Babocajaban Bogyo a fiu;-). Azoval nem lanyos;-)
2015. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagyok!

A Bogyó és Babóca teljesen meggyőzött :D Így hívom, aztán meglátom, hogy reagál rá.

2015. márc. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!