Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja annyira a barátomat, hogy szeretném fizetni a közös költségek felét?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy nem érzem igazságosnak, hogy mindent ő fizessen, meg nekem is olyasmit, hogy mozijegy stb. Persze, jól esik a dolog, de nagyon zavar és nem akarom, hogy "eltartson".

Erre ő azt mondta, hogy ezt neki elég nehéz elfogadnia


2015. febr. 12. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát eléggé gáz,ha a lány fizet, vagy is számomra az..
2015. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az ő részét nem akarom, az érthető, ha zavarná, de nem értem, az miért baj, ha a saját részemet kifizetem.
2015. febr. 12. 08:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2015. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Talán úgy gondolja, ezt nekünk kell tenni...

Szerintem lehet közös is a költség, de nem kötelező,ha nem akarja mindkét fél.

2015. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt mondom a barátomnak, hogy rendben, de a kaját akkor én állom. Ha ezt sem hagyja, akkor nem kezdek el a pultnál vitázni, csak megköszönöm és azt mondom, akkor a legközelebbit én állom vagy pedig meghívom máshol egy italra, ilyenkor már ő nem kezd el vitatkozni.:) Én sem szeretem ha a barátom fizeti az összes költséget, de felesleges vitákba bonyolódni ilyenkor. Ha még tanul is akkor gondolom neki sincs pénze mindig mindenhova meghívni, pláne miután ő fizeti a mozizást, ezért utána úgyis lesz lehetőséged hogy egában legyetek.
2015. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Van pénze, mert ő dolgozik. Én még tanulok, de nekem is van zsebpénzem.

Fél éve vagyunk együtt, lehet, hogy ez egy heppem és nagyon mániákus vagyok, de borzasztóan zavar a dolog :(

2015. febr. 12. 09:10
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Te vagy számomra az álomnő! Éljünk együtt! De ha mégse akkor is választhatsz bőven!

-Víz

-Gáz

-Közös költség

-Távhő

-Biztosítás

-Villany

-Net

-De ha valamit nem találsz írj, mert még van bőven!

2015. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem elég értelemszerű, hogy egyenlőség van a nemek között, nekem is van két kezem, meg fogom keresni a pénzemet, egyértelmű, hogy a fele dolgot a nőnek kéne mindig fizetnie
2015. febr. 12. 10:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt már megbeszéltük! Ha összeköltözünk akár az egészet is fizetheted! Én nem foglak lekorlátozni! :)
2015. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok egészet fizetni, ha a barátommal összeköltözöm. Az ugyanúgy nem igazságos, mintha ő fizetne egészet
2015. febr. 12. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!