Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha lányként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha lányként egy másik lányt olyan szépnek gondolok, hogy legszívesebben egész nap nézném?

Figyelt kérdés

A férfiakat szeretem szerintem, de ma láttam egy lányt, aki egyszerűen annyira szép volt, hogy le sem tudtam róla venni a szemem. Gyönyörű hosszú haja volt, az egész arcberendezése annyira hibátlan volt, bájos és különleges, hogy nem tudtam nem nézni. És mindezek mellé az alakja is szép, és szimpatikus is.

Lehet, hogy vannak ferde hajlamaim? Csak mert legszívesebben egész nap nézném.


2015. márc. 23. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden fiatal lányba van ferde hajlam :)
2015. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norbert66 válasza:
Van kedved ismerkedni? :)
2015. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az még nem ferde hajlam, ha csak nézegetni akarnád, hetero lányként is láthatsz szépnek egy másik lányt.
2015. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!