Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy egész nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egész nap smárolni akarok?

Figyelt kérdés
16 leszek nemsokára,nem volt még barátom,de már csókolóztam,és annyira jó volt..állandóan az jár e fejemben.Meg ölelhetnékem van éss nagyon szeretném,h valaki szeressen.Szerintetek mit csináljak,hogy felhívjam magamra a fiúk figyelmét(tisztességes dolgokra gondolok)?

2012. aug. 28. 16:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:)
2012. aug. 28. 17:01
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
ez teljesen normális.majd ha szexelsz,akkor azon fog járni az eszed :D
2012. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Biztos, hogy tisztességes dolgokra gondolsz?
2012. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális, nem tudom mikor volt, de az első smárolás után nekem is hetekig az járt a fejemben, szex még nem volt, de gondolom azután csak mégjobban megindulna a fantáziám. És igazad van, smárolni tök jó dolog :D 18/F
2012. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És hogy hívjam fel magamra a figyelmet?egyébként igen,egészbiztosan tisztességes dolgokra. :)
2012. aug. 28. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Hát ha küldesz képet, akkor többet is lehetne mondani, most csak azt tudom mondani, hogy rakd ki a melled (már bocs az őszinteségért), és kacsintgass a fiúkra. Engem valamiért a nyelvjáték vonz a legjobban, ezért ha egy lány megnyalja a szája szélét miközben felé fordulok, biztos venném az adást :)

3# voltam.

2012. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez normális dolog :) mindenkinek van néha szeretet hiánya:) én annó mikor pasiztam kiültem egy forgalmasabb helyre és aki megtetszett felvettem vele a szemkontaktust és egy rámosolyogtam sokszor bejött (de sose voltam egyedül mindig volt egy barátnőm velem ki tudja milyen idióta akad rám)
2012. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális :) én is nagyon imádok csókolózni egyszerüen annyira jó, föleg ha a pasi még jól is csinálja.:P
2012. aug. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!