Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is volt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is volt ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Most jött el az a pillanat, amikor tényleg érzem, hogy lány, nő vagyok. Miután betöltöttem a 17-et (fél éve), az idősebb fiúk is elkezdtek érdeklődni irántam, megnéznek az utcán az idegen férfiak, ami néha zavarba ejtő, főleg ha köszönnek is. De legbelül is érzem, hogy már nem vagyok kislány. Nektek is volt ilyen, mikor éreztétek, hogy ebből a szempontból "nagyok" lettetek? Talán dekoratívabb lettem? Vagy mitől volt ez a változás?
2015. márc. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meg nem érzem:D 17f
2015. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2015. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem, de nekem ez nem külső behatás miatt jött, tehát nem azért, mert nem is tudom, jobban megnéztek az utcán vagy ilyesmi. Hanem egyszerűen csak azért, mert elkezdtem "olyan" értelemben érdeklődni a fiúk iránt, és egyáltalán nem éreztem miatta bűntudatot vagy hasonlót, hogy én ehhez még ne lennék érett. Azt hiszem, én azóta érzem nőnek magam.
2015. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 18 éves koromig azt vártam mikor töltöm már be..most 20 vagyok, de már ez a 2 év úgy elrepólt mintha 1-2 hónap lett volna..nem jó érzés :(
2015. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2015. márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!