Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már kvás az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már kvás az én koromban?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, tapasztalataim és magam szerint csúnya, viszont belsőre állítólag jófej vagyok, vicces, megértő... de nem ez a lényeg... gond az az én koromban, ha szeretnék egy fiút aki elfogadja, ahogyan kinézek, mellettem van, néha megölel, szeret. Sosem volt barátom és emiatt kevesebbnek, bénábbnak, csúnyábbnak érzem magam. Tehát kvás az én koromban egy ilyen érzés? :c

2015. márc. 23. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a normális.
2015. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"sosem vold barátod"?


mégis mikor lett volna?

2015. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, honnan gondolod te, hogy ez kvás?

Teljesen normális, normális lánynak tűnsz:)

2015. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kvás , de mondjuk én 13 vagyok és 4 pasim volt es sztem én se vagyok vmilyen szép
2015. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lenne kvás, ha minden fiútól ezt szeretnéd.
2015. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem! Teljesen normális dolog!
2015. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!