Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet "lenyűgözni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet "lenyűgözni" a barátom?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, ahányszor próbálok kedveskedni a páromnak, mindig azt mondja, hogy ugyan már, ő enélkül is szeret. Pl szinte soha nem hordok szoknyát, szeretem de valamiért mégis a nadrág mellett döntök mindig. Pénteken tett egy megjegyzést hogy tök jól néznék ki szoknyában, ma azt vettem fel meg úgy lányosabban öltöztem fel, amit mondott hogy tetszene neki, de egy szót se szólt, hogy csinos vagyok, vagy valami. Mindenki más megdicsért.

De ez csak egy példa, sose sikerül kedveskedni. Nem hagyja hogy segítsek neki, ha próbálok aranyos lenni, és viszek neki ebédet mikor tudom hogy sokáig vannak órái, akkor csak megsértődik, hogy miért költök rá pénzt.

Én nagyon szeretnék tenni érte valamit, tudjátok... Kicsípni magam hogy tetsszek neki, kedveskedni neki, stb, de mindent elutasít. Nagyon szeretem, és tudom hogy ő is engem, csak szeretném érezni hogy szüksége van rám, és értékeli ha valamit teszek érte.

Miért ilyen? Mit lehet tenni ilyenkor?

20/L (ő 20/F)


2015. márc. 23. 22:30
 1/5 Interferencia ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2015. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hozzám jösz feleségül? :$
2015. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak fáradt, ezért ilyen furi a viselkedése. Hasonló helyzetbe én is szoktam esni, kiöltözök pasim kedvéért és volt már hogy lepattintott mert nem ért rá találkozni.
2015. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bő másfél éve vagyunk együtt, mindig ilyen volt. Egyébként jó a kapcsolatunk, csak néha csalódok magamban hogy nem tudom lenyűgözni :(
2015. márc. 23. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, én örülnék az ilyesminek nagyon :)

Egy kicsit fogd vissza az ilyesmit. Nem azt mondom, hogy ne szólj hozzá napokig, de ne keresd annyit, legyél kicsit elfoglalt, nehezebben kapható. Ne lógj a nyakán, hagyd, hogy letudja a dolgait, aztán majd keres ő. Utána aztán, már kedveskedhetsz neki. De csak ha látod, hogy igényli megint. Akkor talán jobban észre veszi, és jobban fogja értékelni :)

2015. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!