Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a remenytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a remenytelen szerelemrol?

Figyelt kérdés

#szerelem #reménytelenség #remenyten szerelem
2015. márc. 23. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak még fájdalmasabbá teszi az amúgy is kínszenvdés életet.


Nem ajánlom senkinek. Kerülni az ilyet és amennyire lehet megelőzi már az elején. Mint egy komolyabb betegséget. Ha hamar elcsíped hamarabb és nagyobb esélyel "maradsz meg"...

2015. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legfájdalmasabb dolog szerintem a világon. A lelki fájdalom sokkal fájdalmasabb a fizikánál és ha ez párosul azzal, hogy valaki nem kaphat meg valamit, amit, vagy akit szeret, ez elviselhetetlen.

az elején az, személytől függ, van akinél lezajlik fél év alatt, valakinél 5-6 év alatt. Van aki sosem felejti el, és mindig fájó vérző, megtört lélekkel emlékszik vissza rá.

Nekem 3 ilyen volt, mind a 3 még bennem él, és fáj, ezeknek már több éve, de még most is, menekülök az emlékektől, mert ha visszagondolok, megtörök és depresszióba esek, nem eszek, nem iszok, napokig, hetekig, a munkámat otthagyom, sajnos ez ilyen, hozzátartozik az élethez.

Ki is nyírhatod magad, akkor pedig kiszelektál a "természetes szelekció" vagy felülkerekedsz, és kiütöd a gec**e a természetet....vagyis egy részének a hatását.


Van tini szerelem, és vannak mély, igaz szerelmek, akikre félelmesen gondolunk vissza, nyomorideggel, szívkapálózva, izzadva, remegéssel, "vajon kivel lehet most, kit szerethet, kivel feküdt le, kivel élvezi az életet" kemény dolgok ezek, el kell viselni, bele kell törődni, és felállni, továbblépni. Mindig van jobb, szebb, csinosabb, érzelmesebb, hűségesebb, csak rá kell találni. És ha nem találtál jobbat, megkeseredve öregszel meg, azzal a tudattal, hogy a szíved az egész életed alatt egy olyan lányért, vagy fiúért dobogott, akit szerettél, tiszteltél, de ő eldobta ezt, nem akart, nem tűrte meg a személyed? Nem kell félned, ha ebben az életben nem sikerült, majd sikerül egy másikban.


De te sose feledd: a legbátrabb az, aki bocsánatot kér, a legerősebb az, aki megbocsájt, és a legboldogabb az, aki felejt.

2015. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt benne részem. (Sőt, a "volt" sem igaz, mert nem múlt még el igazán.)

Bár nem arról szólt, hogy sose volt köztünk semmi.

1 éves távkapcsolat. A távolság győzött. Én meg itt maradtam, nélküle, és azt sem tudom, valaha túl leszek-e rajta. (4 hónapja nem vagyunk együtt.)

2015. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azt hogy reménytelen


felesleges olyan szekér után futni ami nem vesz fel

főleg amiatt, hogy közben nem veszed észre kik futnak a te szekered után


szal állj meg, és nézz körbe :)

2015. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

úgy van....miközben az álmunkat kergetjük...hajlamosak vagyunk nem észrevenni, figyelmen kívül hagyni, hogy az álom, épp ott van, ott hever a szemünk előtt...csak a nagy kergetésben, nem vettük észre.

igen..az emberek álma, épp ott hever a lábaik előtt, csak soha nem veszik észre, figyelni kell....miért akarod teletömni a zsebed, semmitérő papírpénzzel, miközben színarany van benne.

2015. márc. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok és ezt érzem. Borzasztó az osztálytársam és félek ha többé nem látom, mert idén ballagunk mindig szeretni fogom, és ezért senki nem felel majd meg nekem, mert mindenkit hozzá akarok majd hasonlítani. És nagyon féltékeny vagyok, már akkor is, ha csak más lánnyal beszél.
2015. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 aki mar ennyire feltekeny az mar gaz vmilyen szinten. Ez azt sugalja h nem bizol benne
2015. márc. 25. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk együtt és már 3 éve szeretem reménytelenül, ezért tudnék ilyenkor már sírni.
2015. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!