Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg, hogy velem ballagjon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretek szerelmes vagyok belé. Idén nyolcadikosok vagyunk és meg kéne győzni, hogy velem ballagjon. Ő tudja, hogy szeretem, de ő semmit nem érez irántam. Meg, ha más fiú beszél vele csak azt hajtogatja nem érdekel.

2015. márc. 14. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy veled ballagjon? :O
2015. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most megfogtál.. Talán beszélj azzal aki összeírja hogy ki kivel merre
2015. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, hogy belékarolok és együtt ballagunk egy fiú lánnyal.


Még nincs aki összeírja csak tervezgetünk, hogy hogyan lehetne, de mindenki tudja, hogy én vele szeretnék.

2015. márc. 14. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő semmit nem érez irántad, akkor hagyd szépen. Neked is és neki is jobb lesz.
2015. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem megy. 8 éve ismerem ennyit megtehetne igazán csak egyszer utoljára. Utolsó napon amikor látjuk egymást.
2015. márc. 14. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:

miért, utána soha, de soha többé nem találkoztok?


miért nem kéred meg nyíltan és egyszerűen?

2015. márc. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!