Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek oda egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda egy lány osztálytársamhoz hogy, tetszik nekem?

Figyelt kérdés
.

2015. márc. 24. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Már vagy 16 éve én is ezen gondolkodom!

26f

2015. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb láb, bal láb, beszél...
2015. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi annak idején az óra elején egy papírfecnit nyomtunk a másik kezébe, amire ráírtuk azt, amit nem mertünk közvetlenül a szemébe mondani! :)

Aztán izgultunk egész órán, hogy vajon mit fog rá válaszolni.

Rendszerint a következő szünetben jött is a válasz irat, de olyan is volt, hogy még az órán visszaküldte a papírkát a válaszaival.

Ez akkor volt érdekes amikor a tanár észrevette és ha kellő módon "paraszt" volt, akkor még fel is olvasta a levelezést! Volt olyan magyar tanár, ako csak kijavította benne a helyesírási hibákat és leosztályozta a fogalmazást! :)


Szóval, ami nem megy szemtől szembe, írd le bátran!

2015. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd jól beégsz előtte, kiröhögnek a barátnőivel és szégyellheted magad évekig, amíg osztálytársak lesztek!
2015. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Tetszel nekem. Iszunk egy kávét?


Szia. Iszunk egy kávét?


Szia, van kedved velem moziba jönni? Van ez a tök jó film ... akármi


hm utolsó a legjobb, a csaj ha nem hülye egyből levágja mi a szitu

2015. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most már nem parázok :D
2016. ápr. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!