Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy a szépség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy a szépség relatív?

Figyelt kérdés

Általában a szimmetrikus vonásokat látjuk szépnek, ami pedig nem relatív, ebből kiindulva aki szép valakinek, az másnak nem lehet csúnya, maximum nem hat rá úgy.

Mégis annyiszor halljuk, hogy aki a egyiknek szép, a másiknak csúnya.

Akkor hol az igazság?


2015. márc. 24. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem szimetrikus arcvonásaim vannak, még sem látom, hogy tetszenék valakinek :DD
2015. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, pont.
2015. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igazság odaát van➡
2015. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Különböző emberek, különböző igények, mindig is így volt.
2015. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A ronda emberek ezzel ámítják magukat.
2015. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még senkit sem láttam akinek szimmetrikus lenne az arca....vagy az egyik szemöldöke följebb volt, vagy volt egy anyajegy az arca valamelyik oldalán....nade mindegy

Amúgy sok minden relatív...ez olyan mint az étel...nincs olyan hogy a világ legfinomabb étele mert mindenkinek más ízlése van

2015. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a csúnya, kövér nőknek "relatív" a szépség. Mivel nekik ilyenből nem sok van, így mással próbálnak hódítani. De sajna nemmegy, ezért vannak leszólva a vékony szép lányok :D
2015. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!