Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha messenger-bnn elküldtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha messenger-bnn elküldtem egy üzenetet és nem telt alul sarokban az a kék karika (tehát kék karika, ami belül fehér és alul azt írjaki, hogy elküldve), akkor az pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt jelenti, hogy nem volt még fent facebookon és nem vette észre, hogy írtam neki? A telt karika azt jelenti, hogy kézbesítve! De mi a telt és az üres karika között a különbség? Ha telt a karika, akkor tudja, hogy írtam neki? Ha üres a karika, akkor nem tudja hogy írtam neki? Vagy most ez hogy van?

2015. márc. 24. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy még nem kapta meg az illető. Ha betölti, akkor már megkapta és ha ott az ikon, akkor látta is
2015. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát mikor írok neki, akkor el van küldve a levél és csak akkor kapja meg, ha be van lépve? Tehát ha be van lépve facebookon vagy messengeren, akkor telt karikára vált azonnal?
2015. márc. 24. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van messenger a telefonján, akkor amit internet közelébe kerül. Ha csak Facebook, akkor pedig csak akkor ha már olvassa.
2015. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
msn-ben?
2015. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez hogy a büdöséletbe jön ebbe e témába??
2015. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Facebook messenger! Köszi a válaszokat! Úgy, hogy szerelem, szex kategóriát olvassák legtöbben!
2015. márc. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!