Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép ha nagyon...

Szerintetek szép ha nagyon fehér a bőröm? És kicsit karikás a szemem alatt ( Ilyen tipus vagyok.

Figyelt kérdés
(Lány vagyok..)

2014. nov. 5. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A fehér bőr a legszebb szerintem. Én is mindig arra törekszem, hogy minél fehérebb maradjak, nyáron 50 faktoros napvédő plusz az év minden szakában heti egy citromleves arctörölgetés. Egyszóval igen, szép!

(a karikákat meg el lehet fedni korrektorral)

2014. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutass képet. :$
2014. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fehér bőr nagyon sok lánynak jól áll. Karikákat meg tényleg el lehet tüntetni. Ha gondolod küldj képet magadról és megmondom h a te esetedben mi a helyzet.
2014. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, én most nyáron életemben először barnultam le... de egyáltalán nem tetszik. A barátom szerint is szebb a fehér bőr, meg minden ismerősöm szerint.
2014. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi 😁😍😍
2014. nov. 5. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép :)
2016. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!