Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen piocak egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen piocak egyes ferfiak? .

Figyelt kérdés

Ramirt egy pasi facebookon, jott azzal, hogy talalkozni akar, miegymas. Nem mondtam neki igent, amikor folhozta a temat, mindig huztam, halasztottam a talakozas temat,hatha eszreveszi. Nem akarom megbantani, es tudom, ha a szemebe mondom, hogy nem erdekel, en leszek a rossz.

Ez 4 honapja tortent, azota folyamatosan ir, es kerdore von, hogy miert nem talalkoztunk meg,miert nem irok neki.

Egy bunko paraszt a srac, folyton masokat hord le mindennek, mindenkirol megvan a velemenye, es nem jo velemeny, pedig nem is ismeri oket.

Nagyon nem szimpatikus ahogy viselkedik. Pl.azt talalta ki, hogy talalkozzunk, o jon ide ahol en lakom, es beulunk a kocsijaba es az az elso randi. Es nem szexre hajt.

Mifele dolog el?


2015. márc. 25. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki őszintén és egyenesen a dolgot.
2015. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtál igent, azt olvasom. Nemet mondtál? Ja nem. Egyenes vagy? Nem. Mit vársz?
2015. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez is csak az típus aki csak megakart dugni aztán lelépni.

19/F

2015. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért nem mondod meg neki a véleményed és tiltod le ..csába. Ha tényleg bunkó paraszt, akkor semmit nem számít a véleménye. Nem kell mindenkivel jópofizni.
2015. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nehéz lenne kimondani, hogy ,,bocs, nem érdekelsz, nem akarok veled találkozni" ?
2015. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Színvonalban lehet, hogy passzoltok egymáshoz. Én a helyedben újra átgondolnám a dolgot!
2015. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de tényleg magadra vess!

Elhiszem hogy jól esik, legyezgeti a hiuságod egy darabig. De meg kell tanulnod nemet mondani, az elején letisztázni a határokat. Nem hagyni hogy ő jöjjön rád, hanem határozotta megmondani, hogy nem akarsz talizni. Ha olyan igy is ugy is köpködni fog. Akkor meg annyit is ért!

2015. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha a "nem akarod megbántani" dologgal érvelsz, akkor csak tudd, hogy ezzel sokkal de sokkal jobban megbántod, mintha első alkalommal, amikor felhozta a témát, egyértelműen visszautasítod. ráadásul könyörgöm, egy bunkó paraszt nem mindegy, mit gondol rólad? akármit csinálsz, negatív lesz a véleménye, ha visszautasítod, azért fog szidni, ha belemész a dologba, akkor meg azért. nem lehet mindenki kedvére tenni, vannak olyan emberek, akiket egyszerűen le kell toszni hogy mit gondol. ráadásul ha 4 hónappal ezelőtt utasítod el, mostanra valószínűleg már nem is emlékezne rád, szóval miről beszélünk?


itt valóban te vagy a hibás, kérdező. nőként mondom mindezt, mielőtt bárki megvádolna.

2015. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem mondod meg, hogy neked nem jön be. Az talán tisztességes, hogy itt szidod, mekkora tapló?
2015. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A legjobb megmondani kerek perec.
2015. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!