Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az életben is ilyen abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben is ilyen abszolút nem korrektek a férfiak, mint itt a gyakorin, vagy van normális felfogású is, aki el tud a nemektől vonatkoztatni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy észrevettétek-e, hogy van egy életszituáció és szinte nem is a helyzet számít, hanem az, hogy a nőt lehordják minden ribinek, a férfi meg csak egy szegény áldozat, akin kifogott a gonosz boszorkány. Igazából több kérdés ösztönzött, hogy feltegyem ezt, egy konkrétat tudok belinkelni, mert az elég friss: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

A válaszokat még nem olvasva egyből az fogalmazódott meg bennem, hogy ha valaki tisztában van azzal, hogy valaki foglalt, akkor miért olyan pofátlan, hogy beleköp a levesbe, kavarja a sz..t, erre megdöbbenve olvastam, hogy a csaj lett lehordva, hogy hogy merészelte a párkapcsolata lezárása után keresni szegény elutasított férfit, tökre érthető, hogy büszkeségből nem válaszol. Mire lenne annyira büszke? Hogy szét akart cseszni egy BOLDOG(ezek szerint, hogy a kérdező nem kacsingatott más felé) párt? A másik kérdésnek sajnos nem találtam a linkjét, de a lényege az volt, hogy a srác nagyon durván beszivatta a lányt, miután szakítottak, úgy, hogy a lány összeomlott és sírt és a válaszolók szobrot emeltek neki, igazi királyként volt kikiabálva, de ha a lány mondjuk barátzónába teszi a fiút, vagy nem tudja mit akar tőle és egyszer lép felé, egyszer elutasítja, vagy nem tudatosan megbántja valamivel, akkor mindenféle ostoba, bunkó, beképzelt, szívtelen p!cs@ és egyéb cifra jelzőkkel van illetve. De a legszemléletesebb az volt, mikor egy lány kiirta, hogy miközben párja van szexuális témájú üzeneteket vált egy férfival és több tíz 100%-osan értékelt komment érkezett, hogy mekkora egy értéktelen k...a a kérdező és utána belinkelt egy korábbi kérdést, ami szóról szóra egyezett az ő kérdésével, csak azt egy férfi írta. Csak éppen a férfi kérdésére 1-2 válasz érkezett, hogy mekkora egy féreg, a többiek gratuláltak, hogy nyugodtan dugja egyszerre a két csajt és különböző tanácsokkal látták el, hogyan cserkéssze be a csajt szeretőnek. Engem ez felháborít. Az életben is vannak emberek, akik ilyeneket megengednek maguknak, vagy csak itt a gyakori kérdéseken élik ki a csalódott nőgyűlölők magukat? Én normálisan álltam minden férfihoz, akivel összehozott a sors és nagyon zavarna egy ilyen szélsőséges gondolkodásmód.


2015. márc. 22. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A lány hülye volt, erről nem a férfiak tehetnek.
2015. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
73%

Itt általános jelenség,hogy a srácok haragudnak a világra a saját sikertelenségük miatt és mindenkiben keresik a hibát,csak magukban nem.

Nem,nem mindenki ilyen,ugyanúgy,ahogy a lányok között sem.

2015. márc. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem konkretan semmi bajon sincs a nokkel, de a gyakoris kerdesek alapjan megitelni a ferfiakat/noket nem tul okos dolog. Most komolyan, szerinted kik jarnak ide? :D
2015. márc. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van normális felfogású. Én sem olvastam végig, amit írtál, elég volt az első két mondatot.
2015. márc. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én végig szenvedtem az irásod!

Nemektől elvonatkoztatni tudo embert keresel, hogy van e?

Gondoltam, te az leszel. De nem!

"... gyakori kérdéseken élik ki a csalódott nőgyűlölők magukat? ..."

Nem akarom idézetek citálásával teletűzdelni az irásom. Egyfajta pártosság azért lejön az irásodbol.

Mindenesetre jobb lett volna ha ugy irsz, hogy megvárod a linkelt kérdés eredményét. Abbol kiderül, a lány válaszaibol, hogy a srác nem pofátlankodott bele semmilyen kapcsolatba. Beprobálkozott, a lány közölte hogy foglalt, a srác félre ált.

Az igaz. Utána a válaszolok neki estek.

Figyelmen kivül hagyva, hogy fél évvel a szakitása után jutott eszébe a lánynak.

Visszatérve a kérdésed lényegéhez.

Igen.

Vannak csalodott, megkeseredett férfiak.

Én is innen kaptam életem legnagyobb csalódását. Ehez kellettem én is részben, de emberileg ekkorát még nem csalodtam!

És hát vannak a csalodott, megkeseredett nők. Vannak akik elhiszik, általánositják, hogy a férfi eladja a lelkét egy tál "lencséért".

A nő és a férfi is emberből van. Ezért gyarló.

Ezért az vesse a másikra az első követ aki nem szokott hibázni, nem esett még bűnbe!

2015. márc. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!