Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 napja késik a menstruaciom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 napja késik a menstruaciom! Miert van ez? Valaki otlet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Januárban sokszor voltam beteg, alig ettem es ezert tobb mint 5 kilót Fogytam, az arcom beesett... Január 6.an volt utoljára menstruaciom, egy napos, nagyon nagyon kevés mennyiségű verzessel. Meg egy tisztasági is elég volt. Aztán mar 52. Napja hogy nincsen, pedig en mindent megpróbáltam, visszahiztam, teljesen egészséges vagyok, de nagyon felek. 166cm-52kg-17,5% testzsir 13/L

2015. márc. 25. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de arra tudok gondolni hogy jan 6.-án nem is volt menstruációd. Valószínű még meg sem jött.
2015. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar fel eve rendszeres volt..
2015. márc. 25. 17:33
 3/8 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy a volt betegség álltal kihatott erre. De szerintem menj el orvoshoz. Nemi életet gondolom nem élsz.
2015. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alacsony testzsirszázalék mellett a menzesz stagnál, vagy kimarad. Én is észrevettem, hogy amikor fogyok, akár több hetet is késhet. A zsírnak nagyon nagyon sok köze van a menstruációhoz. Egy bizonyos testzsírszázalék alatt már nem képesek a nők teherbe esni, én olyan 13% alá saccolnám ezt a határt, persze mindenkinek más.
2015. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szurke A SZINE?
2015. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából sokmndentől késhet. De az, hogy féléve beállt... nem jelent a te korodban semmit. Egyik női családtagomnak, 3 ciklus is kimaradt miután 2 éve menstruált.

És anno az osztálytársamnak meg pl egész hónapban volt havija egyszer.


Szóval csak a nődoki tudd megvizsgálni és bármit is mondani.

2015. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg soha nem voltam nőgyógyásznal es nagyon parazok, ha lehet akkor nem szeretnek hozza elmenni. Nagyon muszáj?
2015. márc. 25. 17:55
 8/8 anonim válasza:
Egyszer az életben ugyis el kell menni.. De lehet jobban jársz.
2015. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!