Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehet elmenni felelsz vagy merszben? Nektek mi volt eddig a legdurvább?

Figyelt kérdés

1. Szerintetek mi az a kérdés vagy tett, ami már feszegeti a határokat, de még belefér? Mondjuk 18-19 éveseknél.


2. Nektek mi volt eddig a legdurvább, amit csinálnotok vagy amire válaszolnotok kellett? Írjatok légyszi nemet és kort is.


2015. márc. 25. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Haverom arcára vertem.
2015. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1: lol
2015. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
a felelsz vagy merszben nincs határ!
2015. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Egyszer megkérdeztem valakitől, hogy mitől ilye dús és fényes a haja... Azt mondta az Actíviától
2015. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
semmi mert mindig csak feleltem.(a végén az atom tömegnél jutottunk ki mert nem volt mit kérdezni)
2015. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Lehet :D


Vicces és mókás feladatok:


Hugyozd arcon magad

Add nekem az összes pénzdet

Rúgasd tökön magad egy keménycipős csajjal

Ne vedd fel a segíjt fél évig

Falatozz az iskolai WC-ből

Szólj be az iskola legagresszívabb romájának

Röhögd ki apád, hogy milyen kicsi a brokija

A helyi "Fat Tony" kocsiját zúzd le véletlenül

2015. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért valami határ kell hogy legyen, még ha nincs is kimondva.


Még egy kérdés:


3. Mi jár annak, aki nem akarja megcsinálni, vagy nem válaszol a kérdésre?

2015. márc. 25. 18:53
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a legdurvább pont 19 évesen (nyáron) történt. Mernem kellett, felül melltartóra vetkőzés volt a legdurvább. Majd későbbi feladatnál magamra tekert strand törölközővel le kellett vennem a melltartóm. A törölközőt már nem vettem volna le semmi pénzért :D A rövid nadrág rajtam maradt. A haverjaim nagyon drukkoltak, hogy ezeket tegyem meg, a hangulat miatt bevállaltam.

Nem volt barátom, most már nem tenném.


L20

2015. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Az első kérdésre nem válaszoltam, úgy gondolom 18-19 évesen az enyém még pont belefér.


L20

2015. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor legutoljára ilyet játszottam, akkor a végén egy szál boxer volt rajtam, a lányon csak tanga és a feladat az volt, hogy az este hátralevő részét egy ágyban kellett eltöltenünk :D szerencsére még jól is nézett ki a hölgy :) ennél komolyabb nem igazán volt, a vetkőzés, meg a csókolózás már alap volt benne.

22/F

2015. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!