Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zero lover kérdése:

Van olyan hogy nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés
Mostanába nem érzek semmit ,de tényleg semmit...Nem rég megismertem egy aranyos szép lányt ,de nem tudok vele mit kezdeni mert nem érzek iránta semmit..Nem tudd semmi se meghatni..Pszichológushoz kéne fordulnom szerintetek?Mostanába nagyon sokat gondolkozom rajta...Pedig családdal is minden rendbe suliba is egész jó tanuló vagyok ,de ha érzelmekről van szó akkor semmi.

2015. márc. 25. 20:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hmm semmi bajod sincs.
2015. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom olyan üresnek érzem magam belül ..19/F ez lemaradt
2015. márc. 25. 20:54
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Bár én lány vagyok. Nagyon zavar, hogy úgy érzem, teljesen üres vagyok. Pedig tényleg szeretnék érezni, de nem megy. Amikor megpróbálok valakinek mesélni erről, mindig rávágják, hogy biztos azért, mert elfojtom és félek az érzéseimtől... Néha úgy érzem, csak azért van ez így, mert túl fáradt vagyok, de én is gondolkoztam már a pszichológuson...
2015. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Na az lehetetlen hogy nem érzel semmit mert mindenki érez vlmit . És csak mondom azt is érzed hogy üresnek érzed magad. Ezt nem vennéd észre ha nem éreznél , így sajnálom de nem vagy kiborg .
2015. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretnék szeretni bár szeretve vagyok ,de azt amit kapok nem tudom visszaadni egyszerűen nem megy..Én is úgyanazt ürességet érzem...Nem mondanám magam amúgy még szomorúnak típusnak csomószor tudok nevetni,de szeretni egyszerűen nem ..Folyton fáradt vagyok..Bárki érdeklődik írántam közömbös vagyok pedig nem akarok az lenni.Szeretnék valakit szeretni...
2015. márc. 25. 21:02
 6/21 anonim ***** válasza:
Noss ha nem lennének érzéseid, ez a kérdés se létezne.
2015. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Úgy értettem az érzést hogy szeretni nem tudok senkit..
2015. márc. 25. 21:08
 8/21 anonim ***** válasza:
Biztosan nem szereted azokat az embereket akik szeretnek és melletted vannak? Nem fájna ha elveszítenéd őket? Néznéd tétlenül és közömbös ahogy előtted meghalnak?
2015. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7: lesz olyan hidd el.
2015. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De félre vagyok értve.Anyámat szeretem egyedül ,de akinek normális anyja van szerintem nincs olyan ember aki ne szeretné.De például apukámat már nem tudom szeretni pedig rendes ember.Csomó lány érdeklődik utánam suliba(jónem vagyok egos de így van :D ) és van amelyik jól is nézz ki ,de nem hatnak meg..Nem érzek semmit pedig szoktam beszélni velük ,de így semmi..Nagyon erősen gondolkozom pszichológuson..Nem akarok érzelmi 0 lenni..
2015. márc. 25. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!