Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zero lover kérdése:

Van olyan hogy nem tudok szeretni?

Figyelt kérdés
Mostanába nem érzek semmit ,de tényleg semmit...Nem rég megismertem egy aranyos szép lányt ,de nem tudok vele mit kezdeni mert nem érzek iránta semmit..Nem tudd semmi se meghatni..Pszichológushoz kéne fordulnom szerintetek?Mostanába nagyon sokat gondolkozom rajta...Pedig családdal is minden rendbe suliba is egész jó tanuló vagyok ,de ha érzelmekről van szó akkor semmi.

2015. márc. 25. 20:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10: Öcsi te nem érted, lesz olyan ember aki megmozgat...
2015. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hmm keresd meg az ellentétedet de olyan embert aki sose adja fel !! nagyon kevés ember van ilyen és ha még nem is tudod szeretni őket , még is hatalmas hatással vannak rád hogy sose adják fel azt amiben hisznek ... ha egy ilyen ember szeretne akkor te egy nagyon szerencsés ember lehetnél
2015. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem lányok igyekezetével vannak mert esküszöm néha már ők udvarolnak legutobbi lány egyből átjött amikor mondtam hogy szar kedvem van ,de egyszerűen nem..semmi..Pedig álom barátnő ...De nekem egyszerűen nem..Lehet kéne találnom valakit aki ugyanolyan érzelmi nulla mint én :D
2015. márc. 25. 21:37
 14/21 anonim ***** válasza:
neeeeeee az még rosszabb ha 2 érzelmi nulla összejön !!! akkor még szerintem a teknősök is jobban el vannak a tengerparton mint ahogy ti lennétek!!! Lehet hogy egy lány barát kénne neked aki segít az ilyen dolgokban hmm...
2015. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim köztük lányok is ..Eddig 1-2 embernek próbáltam csak elmondani ,de mind azt mondta hogy még nem találkoztam szerelemmel..De nem hiszem hogy így van hát basszus tudom ,érzem azt hogy nem tudok szeretni egyszerűen képtelen vagyok rá...
2015. márc. 25. 22:08
 16/21 anonim ***** válasza:
oké akkor te képtelen vagy a szeretetre , fogadd el hogy így fogod leélni az életed örökre , biztos remek lesz ! vagy megkérdezed magadtól hogy miért hiszed azt hogy nem tudsz szeretni mert vagy nem akarsz vagy azt hiszed nem tudsz , de a pszichologus biztosan jobban eltudja magyarázni ... de aki nem akarja legbelül hogy valami is megváltozzon azon nem lehet segíteni
2015. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De épp ez az hogy akarok változni csak úgy érzem magamtól képtelen vagyok rá.Igen jövőhéten elmegyek pszichológushoz :)
2015. márc. 26. 15:23
 18/21 anonim ***** válasza:
az biztos hogy egy szörnyen makacs ember vagy de akkor sok sikert magadhoz
2015. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm asszem :)
2015. márc. 26. 19:57
 20/21 anonim válasza:
Szia. Történt változás?
2019. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!