Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Az én történetem úgy kezdődöt Hogy mi nagyon nagy barátok voltunk 4évesen apás mamásat játszottunk mindíg ja és sok babánk született hihi de ahogy idősebbek lettünk keztünk eltávolodni egymástól 12évesen kezdett Más lányokkal is beszélgetni azok meg kelleték Magukat ! Mostmár ennyi ,,adsz cerkát dobsz radírt" ?! És ez nekem fáj !! Nekem már csak annyi maradt hogy a facebookon nézegessem!! Mit csináljak???


2015. márc. 25. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg mindig 12 vagy?
2015. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ááá ismerős , nálunk is ez van .. a mi családjaink jóban vannak és régen mi is szörnye elvoltunk aztán ahogy nőttünk eltávolodtunk aztán semmi addig amíg nem lesz vlmi nagy szülői találka és akkor jön jópofizni mert nincs más lány...
2015. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
13 vagyok
2015. márc. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!