Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán meguntam a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán meguntam a párom?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt vele.Egy egyetemre járunk,így minden nap látjuk egymást.Én albérletem lakom,ő a szüleivel.Az utóbbi 2 hétben folyamatosan együtt voltunk,együtt aludtunk.Tegnap volt az első nap,hogy végre egyedül aludhattam.VÉGRE.Ez normális,hogy örülök neki?2 hónap után nem annak kéne lennie,hogy folyamatosan hiányzik,sülve-főve vele akarnék lenni?Olyan jó érzés egyedül lenni,és még az sem hiányzik,hogy írjon vagy keressen.Persze,ha látom,együtt vagyunk folyamatosan csak puszilgatnám,ölelgetném,szeretgetném.De mikor nincs velem,nem érzem ezt.Szakítani nem akarok vele;és más pasi sem érdekel,csak most annyira rám jött ez az egyedül lenni jó érzés..
2015. márc. 26. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tok normalis dolog, van akinek ilyenek az igenyei. Valszeg nem o lesz az akivel osszefogsz koltozni es leeled az eleted, de ha amugy jol meg vagytok, akkor elvezzetek. Mondjuk ezt a pasidnak ne nagyon emlitsd, mert nem biztos, hogy orulne neki.
2015. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát,kicsit megunhattad,de majd helyre jön
2015. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

egyedül születtünk és egyedül hallunk meg.

Az nem teljesen igaz hogy az ember társasági lény...

szóval lehet erről mit vitatkozni de nem mennék bele.

2015. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kivéve az ikrek :D
2015. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy kis tinilányka vagy, akinek egy idealizált, mesébe illő kapcsolatra van szüksége, csak még esetleg ez nem tudatosult benned teljesen.

Ez teljesen normális dolog, mindenkinek szüksége van személyes térre, magánéletre.

2015. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak tök rossz,hogy ő neki már 1 nap után is hiányzom,nekem pedig nem,és napokig el tudnék lenni akár egymagam,akár a barátnőimmel.

Egyébként mindig ugyanazt csináljuk,lehet ez is közrejátszik?Nem igazán megyünk sehova,csak vagyunk otthon vagy csak családi összejövetelekre (múltkor kertiparti az unokatesójáéknál,előtte nálunk volt apunak szülinapja)

2015. márc. 26. 11:26
 7/11 anonim ***** válasza:
hát két hét folyamatosan együtt nagyon sok szerintem még a 10 éve együtt élőknek is. bár ha nem vágysz rá , hogy keressen, beszéljetek, az már fura.
2015. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan vagyok (voltam), hogy hosszan nem bírtam azt, hogy állandóan valaki a közelemben van. Szerencsére az akkori barátnőm vidéki volt, és kéthetente hazautazott egy hétvégére, és ez így tökéletes volt. Szerettem, de kellett néha egy kis magány. Szerintem ez teljesen normális.


Mostanra két gyerek mellett már annak is örülök, ha félévente van egy magányos napom.:D

2015. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy mértékben hozzájárul az hogy mindig ugyanazt csináljátok. Nem a fiút unod, hanem a vele töltött időt. Fiatalok vagytok, éljetek kicsit, annyi mindent lehet csinálni-kirándulni, mozizni, színházba menni, bulizni, haverokkal beülni valahova, vagy kettesben borozgatni, vacsizni menni, vagy együtt főzőcskézni, együtt edzeni, sétálni, erre arra csavarogni, játszani, plázában nézelődni, hülyéskedni, meccsekre járni...stb
2015. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Agyadra ment a folyamatos jelenlétével, ez normális és természetes. Fel nem tudom fogni hogy fiatal pasik és csajok miért erőltetik az azonnal összeköltözést, ennek mindig ugyanez a vége.
2015. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!