Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobban megismerni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jobban megismerni?

Figyelt kérdés

Szoval...van egy fiu,akit edzesrol ismereknes nagyon szimpatikus.Sajnos nem sokszor beszeltem meg vele,de nem is tudom...van benne valami magaval ragado.meg soha nem ereztem ilyet,de amikor a kozeleben vagyok reszketek es alig birom ki,hogy ne szoritsam magamhoz,pedig nem mondhatnam,hogy ismerem.Amikor latom mar attol is nagyon boldog vagyok,de szeretnek vele beszelni is.

Egyszer fogadtunk a baratnoimmel,hogy tuti nem mernek odamenni hozza (akkor pont egyedul volt) aztan mondtam,hogy de es vegul odamentem hozza.Akkor mondtam neki,hogy bocs ha zavarom,mert nem igazan szoktunk dumalni stb.Aztan mondta,hogy ja tenyleg nem beszeltunk nagyon eddig,de itt az ideje elkezdeni.Aztan odajottek a baratnoim is,o meg arrebb lepett es kozben megfogta a vallamat.Lehet veletlen volt,nem tudom.De azota csak ket mondatot valtottunk egymassal.Neha szokott nezni is.Szerintetek mit tegyek?



2015. márc. 26. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszelj vele!
2015. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az oke,de mit?
2015. márc. 26. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Jo kerdes...most igy ismeretlenul, hogy mondjam meg? :D Miket tudsz rola? Facebookon ismerosok vagytok? Arrol sokat meg lehet tudni (pl.: miket szeret). Es hatha van olyan amit te is szeretsz, es megkerdezheted, hogy ismeri-e azt a valamit (a valasz persze igen lesz) es akkor arrol beszelgessetek.
2015. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat nincs facebookom az a baj,es nem is lehet.Sajnos nem sok dolgot tudok rola,csak a nevet,eletkorat,hogy hova jar iskolaba meg hogy regebben tancolnia kellett (amit utalt). Ez olyan gaz igy,alig tudok valamit
2015. márc. 26. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Hagyd a face-t meg a netet,menj oda és mond meg neki,hogy nagyon bejösz nekem és kérdezd meg,hogy járna E veled párban :)

Hajrá! F/20

2015. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ne mar azt tuti nem mernem:D meg hat o a fiu,nem neki kellene megkerdezni ilyet?hm.
2015. márc. 26. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megkérdezheted tölle légy bátor és nyersz!

Fiu léttemre mondom...

F/20

2015. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jo,de ha neki nem jovok be!?Nem annyira atlagos a kulsom,vagy be jovok valakinek vagy nem,de mi van ha neki nem?
2015. márc. 26. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
5 és 7es vagyok! Probálj valahogy közelebb kerülni hozzája,tud meg mi a hobbija és hol tölt el sok idöt ahol lenne rá lehetöséged barátkozni. :)
2015. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy szeret biciklizni...az hobbi,nem?
2015. márc. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!