Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen testben mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen testben mennyi lehet a munka?

Figyelt kérdés

főleg kondisoknak szól a kérdésem akik jól látják miben mennyi munka rejlik.


ilyen test az amit szeretnék elérni és még reálisnak is látom, az érdekelne hogy mennyi idő lenne elérni ezt.

a jelenlegi testalkatomat vékonynak de szálkásnak mondanám, fegyencedzést csinálom szóval van rajtam némi izom de nagyon nehezen hízok (ektomorf testalkatú vagyok legalábbis én erre tippelek).


mindezek fényében kb mennyi idő és edzés ha rászánok pénzt is (tömegnövelők) és heti 3-4 edzéssel csinálom?


[link]


2015. márc. 26. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Számold ki: W = F * s.
2015. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több év
2015. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy több év,attól függ,hogy milyen a genetikád(itt nagyon sokat számít a genetika),és hogy mennyit időt töltesz edzéssel,illetve milyen keményen csinálod(heti 3-4 alkalom csak az első 2 hónapban legyen amíg hozzá nem szoksz,utána jöhet az 5 napos,és kezdésnek szerintem a 1,5 óra körüli edzésidő kezdőnek jó,én is annyival csináltam). A tömegnövelők is jók,de semmit nem érnek,ha nem állítasz össze magadnak megfelelő étrendet(a genetika mellett az étrend az ami számít igazán),de ne csak tömegnövelőket szedj(hozzá jönnek az energizálók, vitaminok,egyebek,nézz körül).Koxot nem ajánlok!!!
2015. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elso sorban genetika ami a sracon van kevésbé edzés. Természetesen hobbi edzés van mögötte heti par alkalommal. A szerencsed hogy a szálkás alkatod meg van. En javaslom a sulyzos edzest neked ha nem a funkiconalis mozgasod akarod elso sorban fejleszteni. Valamint a feherje dus es minosegi szenhidrat dus taplalkozast. Elsosorban rendes kajaval nem taplalekkiegeszitovel. Sok sikert es jo edzest! F25 edző
2015. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a genetikád karácsonyra simán nézhetsz ki így. Ami nem kevés áldozattal jár
2015. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Heti 2x fél óra
2015. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!