Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legjobb munka egy lanynak?

Figyelt kérdés

Marmint.. gondolom szamit a pasiknak is hogy a baratnojuk mit dolgozik

Szerintem aki azt mondja hogy nem az hazudik :)

Nyilvan egy utcaseprovel nem akar ossze jonni senki ( nem nezem le oket mert keves ember vegezne el azt a munkat amit ok elvegeznek, de azert ezt mindenki erzi szerintem)

Ti mit dolgoztok? Mi az a munka ami imponal? :)

En ovono leszek, es valamiert a jarmumernokok atalaban iszonyat bejonnek...:D

Nektek mi az?


2015. febr. 22. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen téren nincs semmiféle preferenciám. Csinálja azt, amit szeret, ennyi nekem bőven elég. Nincs is annál rosszabb, mint mikor minden este meg kell hallgatni, hogy mennyire rühelli a munkáját.
2015. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:

Hallod kérdező ez azért durván konkrét volt:D. Te így megtudod mondani valakiről, hogy ő járműmérnök?:D

Akkor te valszeg Jedi vagy azok meg jó arcok szóval.. végül is jó meló az. :D


Munka ami imponál... nem tudom XD Japán középsulis idol :D de az meg kimerítené a BTK-t. :D

2015. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hat nyilvan nem ugy mondom meg h ranezek valakire es akkor na te jarmumernok vagy...

Hanem arra ertettem hogy tetszik ha autokkal foglalkozik, es ert hozza rendesen stb...

Igy gondoltam.

2015. febr. 22. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
en is ovono leszek es engem az orvosok vonzzanak kegyetlenul. :)
2015. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*vonzanak
2015. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na az engem is...:)
2015. febr. 22. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy minimum, nem tudnám megmondani, hogy mi az ami még nem oks és mi az ami már igen.

Efölött a bizonyos minimum fölött bármien munkája lehet.

2015. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt is irjatok oda legyszi hogy mi a munkatok :))

Tok erdekel :)

2015. febr. 22. 22:06
 9/10 anonim válasza:
auto karosszériás vagyok és nekem azok jönnek be jobban akik kétkezü munkát végeznek.gondolok olyanra hogy nem iyen kényes irodisták mert azok nem tudják mi a rendes munka:)
2015. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 October15 ***** válasza:

Akkor így utólag:

Ha nem bszok el semmit akkor szeptembertől egyetemista más néven a kocsmák szerdai forgalmának megalapozója :D.

[Keleti nyelvek és kultúrák - japán szak]

2015. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!