Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az ilyen "nők"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az ilyen "nők" izgatnak"?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Találok benne valami nagyon vonzót, valami eszeveszettül ellenállhatatlant. Szerintetek miért van ez? Sokan szeretnének "androidnőt", aki külsőleg szinte olyan mint egy ember, de engem épp ez izgat, hogy nőies, de gép. A kérdés: miért? Mi lehet az oka? Milyen tudatalatti vágy?


2015. márc. 27. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem most lett sok:D inkább főzök
2015. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek, sajnos rossz évszázadba születtél. Amúgy a képek nem rosszak.
2015. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Izgi! Én a próbababákra izgulok még! Van h vetkőztetik őket a kirakatrendezők, olyankor erekcióm is szokott lenni. Egyszer aztán mikor az egyiknek váratlanul mindkét kezét levették, és ott állt a bábú flegma arccal, tökéletes cicikkel, modelltesttartásban, meztelenül, kezek nélkül.. na ott végem lett.
2015. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cyborg gyerek vagy?
2015. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is rárántottam 13-14 éves koromban egypárszor a Galaktikában látható androidcsajokra. Semmit nem kell tenni vele, hidd el, hogy kinövöd...
2015. ápr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ilyenről még nem hallottam. :D lol
2015. ápr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajánlok neked egy jó helyet: JÁTÉKBOLT.
2015. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Költözz Japánba. :D
2015. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!