Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is izgatnak az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is izgatnak az idősebb férfiak? 21/L

Figyelt kérdés
Leginkább a 35 év körüliek. Voltam már 30-on túlival, bár nyilván az ilyenekkel nem a komoly kapcsolat lehetősége a legnagyobb, bár nem is kizárt.
2015. jan. 13. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
mother of god
2015. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
apa komplekszus wp next pls
2015. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ömm úgy kb minden lányt?
2015. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 To7ka ***** válasza:
31%

Már több helyre leírtam ma, és talán így, hogy 21 éves vagy már határeset, de egy dolgot ne felejts el. Ha egy 35 éves nem volt karrierista, nincs családja, nem tudott egzisztenciát teremteni, nincsenek komolyabb céljai, az ritkább esetben (és ez a rész akkor szóljon a ritka kivételnek) vagy igazi nőcsábász kis "lányom is lehetne akit dugok" hajlammal, de sokkal valószínűbb, hogy egy lúzer.

Ő nem talált egy lányt se 20-on évesen, gáz pasinak számított, és nem talál most értelmes, érett nőt tervekkel 25 felett, mert azok is átlátnak rajta, és nem kell nekik. Leszögezném, bármilyen szexuális perverzióm van, azért egy 20 és egy 25 éves lány még testileg nem sokban eltérő, ellenben egy 25-nek már komolyabb tervei és gondolkodása lesz, a tanulmányai vége felé fog járni.


Nem baj, ha apakomplexusod van és kiélvezed, csak próbálj arra gondolni, hogy Te azokkal a lúzerekkel fekszel le, akik az elmúlt 20 évben (15-35-ig) nem igazán találtak maguknak csajt, és az egyetlen pozitív bennük a koruk. Bár visszatérve, csajozós jó kiállású ilyen korú ismerőseim is vannak, eszükbe nem jut 20-21 alatt kezdeni bárkivel, mert egész egyszerűen az gyerekes, és nincs benne semmi kihívás, semmi plusz.


No fussunk neki még egyszer, hogy világos legyen. Nézz körül magad körül, keresd meg a leggázabb pasikat, akikkel egy nő se kezd a környezetedben. Képzeld el, hogy 10 év múlva dugsz velük. Pontosan ezt csinálod, és mindenki hasonló apakomplexusos perverzióval:))


(Bár hogy szépítsünk, 21 már épp határ)

2015. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt az apakomplexusos szöveget. Durván 15 évről van szó. Mi ebben az apakomplexus? Akkor a fiatal fiúkák akik meg érett 30-as nőkre vágynak, azok meg anyakomplexusosak, vagy mi? Hülyeség.

Meg a 4-es elmélete szintén.

2015. jan. 13. 20:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

engem az idősebb lányok :)

F/19

2015. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 To7ka ***** válasza:
16%

Látom pont betalált egy 30 évesnél :D

Nem elmélet, kiírtál ide egy kérdést, és minden normális ember ugyanazt a választ adta. Meg itt nyavajgott az egyik a maga 33%-al. Húha.. :D okos lehetsz.

Tégy azt amit jónak látsz, ha nem akarsz semmit kezdeni az életeddel nosza, de szerinted mi a francot lát benned egy ilyen idős pasi? :D

Semmit, nem tudsz semmit. Szűk vagy, és fiatal a tested. Ennyi, itt a vége. Még tanulsz, ahogy látom a válaszodból buta is vagy, én nem szólok bele abba, hogy motivál Téged hogy a testedet szereti benned pár öregedő életében semmit el nem érő szánalom. :) Te dolgod, de továbbra is, az nem menő egy 35 évesnek, hogy 21 éves barátnője van. 35 évesen ott a munka, már rég ott a család, vagy ott vannak a kalandok, a kihívások, az izgalmak, amibe beleférhet néha egy ilyen buta fiatal tini is, de csak mint apró szórakozás, nem mint életcél, vagy akivel eltöltenék több napot is.


Nagyon buta vagy, ha azt hiszed bármikor ezen kívül használni fog valamire egy ennyivel idősebb pasi, aki ráadásul életében sikeres, csak épp úgy döntött még keres valakit aki pár évet tanulni fog, nem keres, és nincsenek komolyabban céljai.

2015. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
21 évesen azért már nincs apakomplexusa, felnőtt nőnek számít azzal van akivel akar. Nekem is inkább az idősebb pasik jönnek be, mert a korosztályomba olyan kis buta gyerekek vannak, akik csak az apakomplexust meg a pénzt ismerik, ha nem őket választja egy lány, és közben észre sem veszik, hogy milyen kis fiúk még, akiknek csak a buli, haverok, szex számít.
2015. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 17 évvel idősebb a párom.

Az tetszik a 30-on túliakban, hogy nem olyan nyafka kis műmájerek, nem páwák. stb...

25L 42F

2015. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Tégy azt amit jónak látsz, ha nem akarsz semmit kezdeni az életeddel nosza, de szerinted mi a francot lát benned egy ilyen idős pasi? :D "


Húú, ez nagyon értelmes mondat lett. :D Ha nem akarok semmit kezdeni az életemmel? Mit lát bennem egy ilyen idős pasi? Hát gondolom, hogy nem feleségül fog elvenni, és egy ilyen nem is lesz a férjem. :D:D Azt sem értem, hogy az ennyi idős pasikról miért gondolod, hogy semmit el nem értek?

Nem tudom mennyi lehetsz, de 35 évesen lehet te is meghúznál egy 20-as csajt. Csak pont ez az, hogy lehet neked esélyed sincs rá, ez a bajod. :D

2015. jan. 13. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!