Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Fáradt. ". Vehetem utalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fáradt. ". Vehetem utalásnak?

Figyelt kérdés

Ma úgy lett volna, hogy találkozunk, de Tegna este bejelentette, hogy fáradt. Nem akarok hasonlítgatni, de nekem sokkal több okom lehetne fáradtnak lenni (az is vagyok), mivel végzős vagyok. A fiú pedig egyetemista, péntekenként ráadásul sulija sincs. Állítása szerint a kollégium fárasztja le mindig. Kezdem úgy érezni, hogy ez valami vicc.

Vehetem utalásnak? Elmúlt időben amúgy kicsit elhidegedtünk egymástól, mert mindkettőnknek sok volt a dolga (bár inkább nekem, neki laza a sulija), ezenkívül 2x le is mondtam talit (saját hibámon kívül jott közbe más), ilyenkor nagyon kiakadt. Tegnap puhatolóztam, eljutottunk arra a szintre, hogy az ő lelkesedését teljesen elvette az, hogy lemondtam az előző talikat. Tehat? Akkor már mégse az a gond, hogy fáradt?


Nekem erre a macska-eger játékra se időm, se energiám. Úgy érzem, mindent be kéne fejezni ezzel a fiúval, egymas időhúzása mar. Mit gondoltok?


2015. márc. 27. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy igazad van,be kéne fejezni
2015. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen. Ezt én is így látom. Tegnap közöltem vele, ha keres, megtalál, de én nem fogok többet erőlködni ezért a kapcsolatért.


Úgy éreztem, lelkes lett. Mert őt kifejezetten idegesítette, hogy az utóbbi időben én kereztem őt mindig.. Mert le se.. sza..rt. Pff.


Tegnap mikor meg én voltam vele flegma és passzív, rögtön tök aranyos lett.

2015. márc. 27. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

".. de nekem sokkal több okom lehetne fáradtnak lenni (az is vagyok), mivel végzős vagyok. A fiú pedig egyetemista"


Hahahahahah. Bocs ez nagyon naiv. Majd megtudod ;) Már ha olyan egyetemre mész.

Egyébként pedig, hagy kicsit, ne törd magad miatta. Nem kell örökké együtt lenni. Majd keres, ha akar. Legyél kicsit rugalmasabb. Ez még nem a világvége.

2015. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Centurio77 ***** válasza:
Rövid leszek: Veheted, felejtős a tag!! ;)
2015. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj, én nem lennék rád fáradt ;) 23f(egyetemista) :D
2015. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!