Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha a pasi, megkérdezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a pasi, megkérdezi hogy megcsókolhat e? Az már elásta magát előtted, vagy megengeded hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 21:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megtiltom neki egy életre.
2015. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ha tetszik neked ?
2015. márc. 27. 21:03
 3/18 anonim ***** válasza:

ha tetszik, akkor megengedem

inkább kérdezze meg, mint hogy nyomuljon

24L

2015. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként sokszor odaálltam a kiszemelthez,és megmondtam kerek-perec,hogy csókolózni akarok veled,semmi többet :) Meglepődtek mindig az őszinteségen,persze a csók nem maradt el :) Ha vagány a csaj,és bejössz neki,belemegy.Ha álszent,meg félénk,akkor elhajt.
2015. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen kérdezni, bár az első válaszra adott reakciód után nem lepődöm meg kérdező.
2015. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem meg ,lepődj meg nyugodtan..
2015. márc. 27. 21:07
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a srác és ezt megkérdezné, akkor mosolyogva a szemébe néznék, végigsimítanám az arcát és megcsókolnám. Az már kellőképp határozott igen lenne számára. :)
2015. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak ha félénk a lány akkor nem hiszem hogy igent mond ..
2015. márc. 27. 21:08
 9/18 anonim ***** válasza:

Miért, a félénk lányok szerinted nem szeretnének csókolózni? :D

Amúgy felesleges megkérdezni szerintem, csak látod a másikon, vágyik-e rá vagy sem, de ha randiztok már és úgy látod, hogy szimpi vagy neki akkor szinte 100%, hogy nem mondana nemet a csókra sem.

2015. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó vagyok.Ha szimpatizálok a sráccal és rendes velem meg kedvelem is egyáltalán nem ássa el magát előttem.(főleg azért mert megkérdezte)Valószínűleg elmosolyodnék és bólogatnék. :)
2015. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!