Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden tulajdonság megvan bennem, ami egy jó barátnő jellemzője, mégis a duciságom miatt soha senkinek nem kellettem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ezért: a duciságom miatt soha senkinek nem kellettem


Fontos az esztétika, ha egy paisnak lekonyul a micsodája, ha rád néz, akkor hiába vagy te szuper kedves, okos, aranyos, akármilyen.

2015. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
pedig vannak pasik akiknek az az ideáljuk azért ne add fel :)
2015. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezeket egyáltalán nem dicsekvésből írtam, az nem az én kenyerem és tudom, hogy nekem is sok rossz tulajdonságom van. Csak annyira bánt az egész. Sosem leszek olyan csinos, mint a legtöbb lány. És ezért nem az, hogy kevesebb volna a lehetőségem, hanem egyáltalán semmilyen lehetőségem nincs.
2015. márc. 28. 11:23
 4/20 anonim ***** válasza:
Dehogy nem... Csak még nem ért el hozzád... ;)
2015. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Szexpartnernek biztos jó leszel.
2015. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
"Sosem leszek olyan csinos, mint a legtöbb lány." Hát ha így állsz hozzá, akkor tényleg nem, ugyan már...Ne add fel :D Légy te is optimista, legyenek céljaid és legyen meg benned a vágy, hogy azokat el akard érni és akkor sikerülni fog, bárki bármit is mond.
2015. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a duciságod miatt nem kellettél senkinek, hanem mert mégsincs meg benned minden tulajdonság, ami egy jó barátnő jellemzője. Az is lehet (sőt, szerintem ez a valószínűbb), hogy kellettél volna már néhány (vagy sok) pasinak, csak nem néztek ki elég jól, ezért nem vettél róla tudomást.
2015. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7. lehet, hogy nincs meg minden tulajdonság bennem, ez igaz. De úgy érzem, annyi minimum van, mint másokban. Soha nem vettem észre, hogy bárki közeledni próbált volna.
2015. márc. 28. 11:40
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, jól érzed magad duciként? Ha igen, akkor szerintem hamar megtalálnak majd az olyan fiúk, akik szeretik az ilyen típusú lányokat.

Ha pedig nem érzed így jól magad akkor tegyél ellene.

2015. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Teszek ellene, eljárok edzeni és elkezdtem egészségesen enni. Egyébként meg annyira nem érzem borzasztóan magam a bőrömben.
2015. márc. 28. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!