Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti mit értékeltek többre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit értékeltek többre?

Figyelt kérdés

1.) Ha a lány nem keresi a társaságotokat, arra vár, hogy ti kezdeményezzetek.Nem enged meg egyszerre mindent.Ki kell őt érdemelni.Nincs magától elszállva, szerény.Nem jár feltűnő ruhákban, rossz napjain úgy néz ki, mint ha kimosták volna.(én)


2.)A lány magától megy oda, mer kezdeményezni,harsány, süt róla az önbizalom.Szinte bármit megtehetsz vele,külsőleg mindig a topon van.Általában soha sem szingli, egy szakítás után hamar túllép. (a "Görlfrend")


Nem az a lényeg, hogy melyik vagyok én, hanem, hogy melyik típust tudjátok elképzelni egy hosszú távú kapcsolatra?Mit változtassak? Milyen legyek? Nektek milyen az ideális lány a tulajdonságok közül?

15/L



2013. márc. 16. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én az 1-esre szavazok
2013. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a saját magához hasonlót szereti... megtalálja a zsák a foltját ahogy szokták mondani.


1.-es.

2013. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. az jobb, mert a 2-nél folyamatosan parázni kell hogy megcsal e mert könnyen kapható.
2013. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1es.


Nekem már az nem tetszik h "egy szakítás után" ..

Valszeg egyik kapcsolata sem tart tovább 1-2 hónapnál.. Kösz nem :D

Inkább az egyes, tartson csak 1-2 hónapig az, hogy szexelünk ne is legyen feltűnő mert akkor mindenki őt nézné vele együtt engem és kifikáznának :D Rossz napjain meg inkább felvidítanám magammal és rögtön kivirulna :D

Az h nem keresi a társaságom de ad jeleket már elég. Persze ha nem ad jelet sőt ellenséges viselkedést tanusít akkor ne várjon sok mindent egy szerény fiútól.


22f

2013. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a 3. at!!



A lányt aki mer flörtölni, de nem mondja ki mit akar, csak utal rá, de mégse kapható mindenre, van benne tartás. Eljátssza a jó prédát kire öröm vadászni. Persze ha lankad az érdeklődésem akkor flörtöl, incselkedik, de nem viszi túlzásba, mindig tudja hogy hol az a bizonyos határ amit nem léphet át. Van élete, tervei, saját akarata, tud NEM-et mondani, nem hagyja magát befolyásolni, felvállalja a véleményét még ha egyedül is van vele.

2013. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, az indokaid tetszenek.
2013. márc. 16. 19:55
 7/14 A kérdező kommentje:
Vagyis 4-es és 5-ös.
2013. márc. 16. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:
A kettő közöttit!
2013. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaaaajj, ugyanmár! :) Le leszek pontozva, de tényleg nem érdekel.


Ha ennyi pasinak kellene az első fajta lány, akkor nekem is sorban állnának a "jelöltjeim" illetve a "jelentkezőim". Ehelyett, az én egyik barátnőmnek (aki a "kettes típus") annyi jelentkezője van, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni. Az a tipikus nagyszájú, feltűnően kisminkelt, felöltözött (pedig nem tökéletes alakú-ahogy én sem), nagy dumás, beszél magáról állandóan, "most mondd, hogy nem vagyok fantasztikus!"-típus. Én sem vagyok az az árnyékba bújó, mosolygok én is, beszélgetek én is, lányosan öltözködök én is, csak mindent-mindent a "szolid" és az "erkölcsösség" jelszavakkal... Na, akkor melyik is jön be jobban a fiúknak?! :)


Ez tényleg nem irigység... mert tudom, hogy akivel együtt kell majd lennem, azzal együtt leszek :) És én nem is szeretnék magamnak olyan nagydumás, csajozós, rosszfiús, nőhajigálós pasikat, mint amilyeneket a barátnőm vonz. Nekem csak az a fontos, hogy tudjam szeretni, nem akarok vele dicsekedni.


Jól írta a felettem lévő (valamelyik) válaszoló: a zsák úgyis megtalálja a foltját! :)

2013. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9# A barátnődhöz mennek oda azok akik nem az 1-est szeretik. Hozzád pedig azért nem mennek oda, mert általában félénkek azok a fiúk akiknek te tetszel, de hidd el, hogy nagyon sokan vannak.
2013. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!