Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják a lányok/nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a lányok/nők a teljesen átlagos srácokat is sokszor csúnyának, hányingerkeltőnek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 12:32
 1/10 CptTomato ***** válasza:
59%

Mert rossz lányokkal/nőkkel beszélgetszo


Azontúl... nem láthatsz az ő szemükkel....ahogy ők sem a tieddel

2015. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Most egész nap ezeket a kérdéseket fogjuk olvasni, mert én már most unom.
2015. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert nők.Felszínesek,és nem törődnek mások érzéseivel...
2015. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Van egy srác, aki átlagosnak mondja magát és panaszkodik, hogy nem kell a nőknek... Szerintem csodálatos pasi, helyes, kedves és intelligens, de neki meg én nem vagyok elég jó... Konzekvencia: a magukat csúnyának, vagy átlagosnak mond srácok is csak a "kiemelkedő" szépségű nőket akarják és az átlagos, szolid lányokat meg nem kedvelik.


End of story.

2015. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es.

Én tök átlagos kinézetű vagyok,de észre sem vesznek a nők,pedig igényes vagyok magamra.

De soha nem érdeklődött még irántam egy nő sem úgy igazán,szóval már el is bukott a dolog.Mivel engem nem érdekelnek az egoista p***ák,ki sem bírnám őket egy percig se...

23/F

2015. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megint csak az én történetemet veszem alapul, akkor az a srác sem veszi észre, hogy tetszik nekem, vagy ha igen akkor meg nem érdeklem.

lehet, hogy te se veszed észre, hogy nagyon tetszel valakinek, miközben meg jó, hogy nem ordít rád a lány, hogy engem is vegyél észre.

Vagy egy másik példa: Én nagyon zárkózott vagyok, kábé senkivel nem vagyok képes két szót váltani, szóval ha egy nekem tetsző pasi van a közelembe még jobban megnémulok, sőt néha úgy tűnhet, hogy nem tetszik nekem, kerülöm. Ezt akár értelmezheti úgy a másik fél(teljesen jogosan), hogy utálom, bajom van vele, közben meg nagyon-nagyon tetszik.

2015. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom igazából,én nem tudok róla,hogy bármelyik nőt is érdekelném.Na most ha nem tudok róla,akkor mégis honnan a ...-ból kéne nekem kitalálnom,hogy x-nek tetszem.Mondd már el.Mert nem vagyok gondolatolvasó,szóval ha nem tudom akkor nehéz lenne bármit is tennem az ügy érdekében.Pedig ha valóban lenne,akinek tetszem bármit megtennétek érte igazából,hogy lehessen belőle valami.

Ja és nem,nem keresi egy nő sem a társaságomat sem,rám sem néznek,beszélgetni végképp nem.

2015. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És te beszélgetsz velük? Tudod kétirányú a dolog... Mert szerinted egy nő honnan a f..szból tudja, hogy bejön neked?? Szerintem túlreagálod és hisztizel. Nem csoda, hogy nem kellesz senkinek, egy hisztin pasi nekem se kéne.
2015. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát úgy nehéz lenne beszélgetni velük,mikor még a közelemben sincsenek. :) De ha vannak is,akkor is inkább távolabb mennek tőlem,vagy hozzám sem szólnak.Így elég nehéz lenne,de persze biztosan ez is az én hibám,ugye? :D

Vicces. :)

2015. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom elhinni, hogy minden lány ilyen, tehát a hiba a te készülékedben van.

Engem sokan csúfoltak, hogy csúnya vagyok, mégis volt akinek tetszettem, volt barátom is már, tehát... Le lehet vonni a következtetést.

2015. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!