Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos pasiként én miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasiként én miért nem tudom leadni az igényeimet?

Figyelt kérdés

Külsőre átlagos pasi vagyok, igényes, ápolt, de nem kiemelkedően jóképű. Viszont sehogy sem tudom rávenni magam, hogy olyan lányoknál próbálkozzak, akik nem szépek, nem tudom elképzelni, hogy boldog lennék valakivel, akivel szemben nem érzek erős vonzalmat. Tudom azt is, hogy ha így választanék párt, akkor utána mindig hiányérzetem lenne, ugyanúgy vágynék valakire, aki tetszik.

Mások hogyan veszik lejjebb az igényeiket, és élnek teljes értékű párkapcsolatban?


2015. márc. 11. 08:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos pasinak bizony maximum csúnyább lány jut, sokszor még az sem. Ideje lejjebb csavarnod az igényekből. A szép lányok nem a mi pályánk!
2015. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés. Én is folyton csúcs nőkre vágyom, pedig átlagosnál picit nézek jobban csak ki.
2015. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Jól megválaszoltad a kérdést, 1-es.
2015. márc. 11. 08:37
 4/40 anonim ***** válasza:
67%

Annyira nem igaz.

Én is átlagos vagyok, de ha akarok egy lányt, akár milyen szép is meg tudom szerezni.

Csak jó duma kell, és akkor nincs akadály, bárkiről le tudom beszélni a bugyit....

2015. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
23%
Aha, persze..bárkiről..jó duma...nyilván te jóképű vagy...máshogy ez nem megy...persze tudom azt hiszed hogy azért van mert olyan megnyerő a fellépésed...nem nem..a pofid megnyerő.
2015. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó:

Nem hinném, hogy azokról is, akiknek van némi tartásuk, és érzelem is kell, nem csak 1 laza ba$zás.


Kérdezõ:

Nem kell, senki nem várja el tõled, hogy olyannal legyél, aki nem tetszik.

De mint nõ mondom, én se lennék olyannal, akihez nem vonzódom.

Csak akkor már jönne a szöveg, hogy milyen felszìnesi vagyok, hogy merek válogatni, és esélyt sem adok annak, aki nekem nem jön be.


Régen kevésbé voltam válogatós, és voltak elõnytelen külsejü barátaim, akiket ugyanúgy szerettem.

(Az 1 dolog, hogy akkor én is $zarabbul néztem ki, de nem ez a lényeg.)

A $zar külsõ nem egyenesen arányos a jó lélekkel, mivel a legocsmányabb kinézetû pasim ba$zott át a legjobban, és használt ki.

Akkor miért ne kereshetnèk inkább egy jófélét?

Ha meg nem találok, akkor inkább ne legyen semmilyen. De megalkuvásos alapon akkor sem kell senki.

2015. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
így van utolsó...keresd csak a legjobb pasikat. Jó az irány, kapitány!
2015. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Nem a legjobbat. A NEKEM legjobbat.

Se a kockahas, sem az izmos felsõtest nem hoz lázba. De ha a feje nem tetszik, akkor kuka....

2015. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
27%
Csak a szép pofi hoz lázba mi...komolyan mondom mint egy tinilány...
2015. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
56%

Az ember mindig olyan párt választ magának, akihez vonzódik. Ezzel semmi gond.


A kérdés az, hogy ki az aki tetszik, kit találsz szépnek?


Tini koromban a címlap fiúk tetszettek, nem adtam lejjebb az igényeimet.

Aztán felnőttem... Volt már izmos, kisportolt testű meg husi, pocakos barátom is. Jóképű és kevésbé jóképű is. Vagyis nekem mind tetszett, nyilván, különben nem lettem volna velük, de volt olyan exem, aki egy barátnőmmel se tetszett, mind szerint csúnya volt. Én meg teljesen oda voltam érte.


Tehát válassz olyan párt, aki tetszik neked, de kellő érettséggel ez nem feltétlen jelenti a szőke csinibabákat.


Szerintem ehhez fel kell nőni.. És lehetsz 30 éves is, ha egyszerűen még mindig ugyanazt a szűk kategóriát veszed csak észre.

2015. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!