Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsimította a nővérem pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsimította a nővérem pasija a fenekem ez most hogyan értsem? Több lent.

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok de kinézek vagy úgy 16 nap az állítások szerint. Ez nem azt jelenti hogy egy *urva vagyok! Nos térjünk vissza a kérdéshez a nővérem 22 éves a fiú 19 lassan 20 ők már két éve vannak együtt de elég furcsa jelek jönnek felém a fiú felől. ha én velük vagyok akkor a nővéremet folyamatosan megalázza és vagy szívatja. engem pedig mindig istenít úgymond és folyamatosan együtt lógunk. Na a lényeg az hogy tegnap amikor kimentünk sétálni és a nővérem beugrót egy doboz cigiért a boltba addig mi megvártuk őt a bolt előtt és ő megsimította a fenekem és meg akart csókolni de én nem engedtem és utána úgy tettünk mint ha semmi sem történt volna ezt most hogyan értsem?

#Megsimított
2015. márc. 28. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Értsd úgy, hogy egy tapló, és meg akar dugni.
2015. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg megtörtént, nem csak bebeszéled magadnak, mindent mondjál el a nővérednek, nem hisztérikusan, de mégis érthetően. Majd eldönti, hogy mit kezd az információval.
2015. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A bugyidba akar jutni.
2015. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így nem tudom megmondani, küldj képet előbb a popsidról.
2015. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok. Van benne valami amit mondtok de a nővérem odáig van érte és öszetőre ha ezt megtudná.
2015. márc. 28. 17:06
 6/9 SweetLady ***** válasza:
Én úgy gyomorszájon vágtam volna, hogy a szeme kiugrik :D
2015. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mennyire lenne maga alatt tőle, az jobban megviselné, ha kiderülne, hogy egyszer tényleg lesmárolta a pasija a kishúgát, esetleg bárki más lányt. Ha ilyen csalfa, hajlamos arra, hogy félrelépjen, akkor most kell megtudnia, nem hónapok múltán.
2015. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem de nem hinném hogy megcsalná a nővérem De mi már a fiúval 3 éve ismerjük egymást és én hoztam őket össze vagyis rajtam keresztül ismerkedtek meg. és nem is tudom rendesen küldi a jeleket hogy bejövök neki meg minden és ez nem az első eset. Meg nagyon egy is az ízlésünk és amúgy nem is néz ki rosszul sőt nagyon jó pasi szőke haj kék szem kockahas
2015. márc. 28. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja hogy helyes? Akkor nincs semmi baj, nem történt semmi.. :)


Azért a válaszomban az irónia lehetőségét mérlegeld


19/F

2015. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!