Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik tetszik nektek a húgom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik tetszik nektek a húgom? (kép)

Figyelt kérdés

Pontosabban mi tetszhet rajta a pasiknak, mert állandóan donganak körülötte. Szerintem nincs rajta semmi különleges, és mégis... Tőlem fiatalabb 3 évvel, magának való életmódot folytat, talán két barátnője van, haverja is alig, nem mozdul ki bulizni talán csak évente 3szor, és mégis megtalálják a férfiak.


Ha beül egy kávézóba, vagy parkba, vagy elmegy sportolni.


Egy kicsit féltékeny vagyok már, mindig mindenben én voltam a jobb de most, hogy felnőttek lettünk, valahogy ő a sikeresebb, főleg kapcsolatok terén.


Én az ellentéte vagyok, magas, szőke, kék szemű. Nem értem.


Neki is mondtam már, hogy kezdek féltékeny lenni rá. Ja és mondta, hogy nyugodtan kitehetem közvélemény kutatás tárgyává ha ennyire nincs jobb dolgom.


[link]


2015. márc. 28. 17:43
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Örülök én csak nem értem, olyan átlagos kis szürke egérke (ezt ő mondja mindig magára) és valami miatt mégis jobban kedvelik őt, mint engem.
2015. márc. 28. 17:51
 12/38 A kérdező kommentje:
Tudom magamról, hogy ez elég nagy parasztság részemről.
2015. márc. 28. 17:53
 13/38 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nem tetszik. Nem volna vele semmi gond, de ez az idióta szemüveg stílus, meg a buta arc vágás... Nem köszi.
2015. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%
Biztos kiül a gonoszság az arcodra, te ezért nem érdekled az embereket.
2015. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Dugnám
2015. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Nekem sem az esetem. Én biztos nem mennék oda hozzá udvarolni :D
2015. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Sok fiú mindenkiért odavan akin luk van, ha csak 1 éjszakára is, ez még nem jelent semmit. Ha egy lány akár átlagosan csinos is, de mondjuk kihívóan viselkedik, vagány, olyan helyekre jár ahol sok a fiúk, akkor tapadni fognak rá. Az összehasonlítás kedvéért te is megmutathatnád magad :)
2015. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lány.
2015. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Szerintem korrektül van összerakva! Ismeretlenül, csak a külsejét nézve teljesen vonzónak találom. Nyilván, ha ismerném és személyiségre nem kedvelném, az más kérdés lenne.


24/F

2015. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Tipikus példája a régi mondásnak a tiétek. Miszerint nem csak a külső számít, hanem a belső is! A modor, a viselkedés a mindennapokban, a másik emberhez, a pasikhoz való hozzáállás.

A képről nem itélhető meg, de talán Ő nyitottabb a világra, az emberekre, a pasikra.

2015. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!