Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik tetszik nektek a húgom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik tetszik nektek a húgom? (kép)

Figyelt kérdés

Pontosabban mi tetszhet rajta a pasiknak, mert állandóan donganak körülötte. Szerintem nincs rajta semmi különleges, és mégis... Tőlem fiatalabb 3 évvel, magának való életmódot folytat, talán két barátnője van, haverja is alig, nem mozdul ki bulizni talán csak évente 3szor, és mégis megtalálják a férfiak.


Ha beül egy kávézóba, vagy parkba, vagy elmegy sportolni.


Egy kicsit féltékeny vagyok már, mindig mindenben én voltam a jobb de most, hogy felnőttek lettünk, valahogy ő a sikeresebb, főleg kapcsolatok terén.


Én az ellentéte vagyok, magas, szőke, kék szemű. Nem értem.


Neki is mondtam már, hogy kezdek féltékeny lenni rá. Ja és mondta, hogy nyugodtan kitehetem közvélemény kutatás tárgyává ha ennyire nincs jobb dolgom.


[link]


2015. márc. 28. 17:43
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

De az is jó lesz! Lényeg, hogy rendesen lássuk az arcodat :)

És a szemüveges lányok szépek!

2015. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Parancsolj :D


[link]

2015. márc. 29. 14:37
 33/38 A kérdező kommentje:
Ez pont egy kukker nélküli.
2015. márc. 29. 14:37
 34/38 anonim ***** válasza:
Jól van, nem hiszem, hogy annyira kétségbe kellene esned, külsőre nincs veled semmi baj, nyilván majd eljön a te időd is
2015. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Köszii, hogy kiraktad :D Őszintén szólva neked sincs panaszkodni valód.

Hány évesek vagytok?

2015. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

Huuu nagyon szép vagy, sőt, nekem külső alapján szebbnek tűnsz, de lehet, hogy neki pozitív kisugárzása van.

Látszik, melyik lány érzi jól magát a bőrében, és melyik nem. Én sokkal szebbnek látok egy olyan lányt, akinek nincsen tökéletes teste, de látszik rajta, hogy meg van elégedve magával, mint egy olyat, aki 10/10 es onbizalomhianyos. A kisugárzás szexi.

Ja és szerintem ne legyél féltékeny, mert se neked, se senkinek nem tesz jót.

Lehet hogy csodálatos személyisége van, nem kell rögtön a külsőt figyelni szerintem.

Ezzel nem megbántani akarlak, hanem hogy TE boldogabb legyél.Irigykedni fárasztó és felesleges.

2015. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

A válaszokból csak egy párat olvastam el, mert túl sok van, de a kérdésedet elolvastam.


1. A húgod, a pados képen hasonlít Emma Stone-ra, ez nem tudom mennyire látszik meg a mindennapokban, de aki látta pár filmjét, ez is lehet egy plusz.


2.Persze nem ismerlek titeket, de a képek alapján, ő sokkal megközelíthetőbbnek tűnik, mint te, DE NEM A TI OLDALATOKRÓL, HANEM A FÉRFIAK OLDALÁRÓL.

PL.: Őt hamarabb merném megszólítani, mint téged, mert úgy érezném, te egy másik szinten vagy és ha még mernélek is megszólítani, feleslegesnek érezném.



Ez csak az én véleményem, de ne feledjük el, sokkal több a félénk férfi, mint nem.

2015. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Jezus atya en szepre szamitottam erre ez a ronda...
2016. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!