Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én gondolom jól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én gondolom jól? Vagy nektek milyen gondolatotok van erről? C:

Figyelt kérdés

15 leszek (lány vagyok) 2 hónap múlva. A korombelieknek már volt/van barátjuk, de az egész csak 1-2 hónapig tart jobb esetben (nagyon ritkán) fél év. Én speciel még nem is akarok fiúzni mert, ha egy kapcsolat komoly, egy idő után kell bele a szex is. Attól esz egy kapcsolat szerintem igazi kapcsolat. De 14-15 évesen még korainak tartom, olyat meg mégsem lehet kérni,

hogy várjon még 1-2 évet...itt tizenéves srácokról van szó és manapság (hogy minden a szexről szól) szerintem lehetetlen ilyet kérni. Szóval itt két választásuk van a lányoknak. Vagy mondják, hogy még min. 1 évet várjanak (=szakítás az esetek 90%ában) vagy lefekszenek a fiúval, ami ilyen korán még sok bajt okozhat (felelőtlenek, vagy később rossz emlékeik lesznek róla etc...). Ezzel az egésszel arra akartam kilyukadni, hogy szerintetek mennyi értelme van egy ilyet gyerekkori kapcsolatnak? Mármint lehet komoly kapcsolatként tekinteni a 14 éves kori "szerelmekre"?



2015. márc. 28. 21:22
 1/7 A kérdező kommentje:
*egy ilyen gyerekkori kapcsolatra
2015. márc. 28. 21:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolod :) Az, hogy mennyire lehet komoly kapcsolatként tekinteni az ilyen gyerekkori kapcsolatokra, az személyfüggő, a két fél érettségétől függ, ha olyanok, akkor lehet komoly kapcsolatként tekinteni rá, de az esetek túlnyomó részében én nem tartom ezeket komolynak.
2015. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 To7ka ***** válasza:
59%
Egyik legszebb szerelmem 13 évesen volt (először). A körülmények éretté tettek, megismertem egy hasonló lányt, minimálisat huncutkodtunk, talán a kezünk járkált maximum, nem szólt minden a szexről, és egy nagyon szép emlék maradt. De nagyon tetszik a gondolkodásod, érett, értelmes. Viszont ne dobd el csak ezért magadtól a "jót"!:) Teljesen biztos, hogy van olyan srác akinek nem minden a szexről szól, és egy rakat szuper élményt átélhettek azon kívül is, 15 évesen pláne. Már az elején beszélj vele erről, pár hét alatt látszik a viselkedéséből, hogy értelmes-e annyira, hogy szeressen Téged úgy ahogy vagy, szex nélkül is.
2015. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 3-as válaszolóval!

Le a kalappal, hogy ilyen éretten gondolkozol! Bárcsak a legtöbb lány így gondolkodna, csakhát...

2015. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2015. márc. 28. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyik legszebb szerelmem 13 évesen volt"

Nem akarlak elkeseríteni, de lótüdő volt az, nem szerelem. A szerelem egy hormon, amit csak bizonyos fokú testi és lelki érettség után termel a szervezet. Ez pedig 13 évesen még messze nem következik be.

2015. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 To7ka ***** válasza:
Fél év után se lettél okosabb. Őszintén sajnálom, hogy a Te életedből, fiatal korodból kimaradt egy ilyen élmény.:) És a biológia óra. Sehol nem találtam arról tudományos cikket, hogy szabályszerűen korhoz kötött pl az endorfin termelődése. A lelki és testi érettség is millió variációban létezik embereknél, de aranyos hogy felhúzod magad valakinek a fiatalkori boldogságán, és marhaságokat írsz miatta.:)
2015. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!