Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy kevésbé tűnjek bunkónak, az itteni kisrácokkal?

Figyelt kérdés
Folyton itt panaszkodnak, hogy írnak, és a bunkó lányok még válaszra sem méltatják őket. Én mindig válaszolok, és jelzem, hogy nem igazán az én korosztályomba tartoznak, nem szeretnék tőlük semmit, és csak írnak még. Pedig direkt minden váalszom után odaírom a korom, húsz feletti vagyok.
2015. márc. 28. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyem a szíved drága virágszál, hogy ezért fáj a fejed....
2015. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:

Jajj te szegény.... nekem miért nem írnak 20-22 feletti bp-i lányok soha?! :D

Bunkó vagyok de ettől még van szívem !

2015. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ki tudja, lehet szegény srác már teljesen el van keseredve, mindeki leszarja, ez az utolsó reménye, és még itt sem kap választ. Viszont, most meg egy halom perverz írt rám, hát ez remek.
2015. márc. 28. 22:36
 4/11 CptTomato ***** válasza:
Mindjárt rád írok én is hogy teljes legyen a napod :D
2015. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D szr ügy mama, ne írj nemet sehova. Amúgy az ilyen szánalmas arcokat tojd le.
2015. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A perverzeket nem sajnálom, azok feleslegesen pazarolják az idejüket úgyse írok vissza, vegyvédelmi felszerelésben sem érnék hozzájuk, úgyhogy feleslegesen tesznek ajánlatot. A kérdésem lényege, hogy mit lehetne írni nekik, amitől rájönnek, hogy rossz ajtón kopogtatnak, anélkül, hogy megint kudarcnak éljék meg? Mert szerintem aki itt próbálkozik, és egyértelmű válasz után is még ír tovább, azok nagyon elkeseredettek lehetnek.
2015. márc. 28. 22:43
 7/11 anonim ***** válasza:

"Foglalt vagyok"

"De nem vagy wc..."

2015. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagyok.
2015. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás kérdezö le kell öket csumiznod,tudod mint a kismalac! XDDD
2015. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegnap valaki megkérdezte, hogy van-e itt olyan lány, aki írt már szextörténetet. Csak kíváncsiságból, de 22 éves férfi létemre azt válaszoltam, hogy én szoktam és 18 éves lány vagyok. HÉT privátot kaptam hirtelenjében. Vannak itt beteg elmék.
2015. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!