Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem mernek az emberek velem beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Olyan mintha mindenki félne tőlem, pedig nem vagyok ijesztő/se nagy darab/se sebhelyes.

Kevés barátom van, de aki ismer, mindig pozitív csalódással tekint vissza az elmúlt időkre...(furcsa ilyet mondani, de aki ismer úgy érzem mintha felnézne rám(bármilyen ügyben))


Én alapjában véve kedves vagyok mindig mindenkivel...

Tudnák még mesélni sokat, ismerkedéssel kapcsolatban is ez a helyzet.



2015. márc. 29. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mer?? Lehet h nem kedvelnek igazán és csak te hiszed azt.
2015. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te msot elloptad az életrajzom:?
2015. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez ők mondják/mutatják nem én hiszem :)
2015. márc. 29. 11:48
 4/6 A kérdező kommentje:
jaja, ez a te életrajzod biztos :D
2015. márc. 29. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Es fiu/lany?
2015. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 To7ka ***** válasza:
Az emberek, pláne fiatalok (bár megdöbbentő, hogy sokaknál már ez idősebb, felnőtt korban is elmaradozik), úgy globálisan nem mernek beszélgetést kezdeményezni, nem csak Veled. Kell egy közös barát aki megismertet, vagy egyéb random események, de csak úgy egész egyszerűen nem mennek oda szinte senkihez beszélgetni. Nyiss Te!:)
2015. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!