Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért félnek a fiuk kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félnek a fiuk kezdeményezni egy lánynál akár beszélgetést akár esetleg még többet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 07:47
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

Mert félnek a visszautasítástól. Amit én személyszerint nem annyira díjazok, mert én nem küldenék el, egy pasit sem bunkó módon, mégha lenne barátom akkor sem. :)

18L

2010. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
94%

Mert azt mondják nekik, hogy menjenek a pics@ba, nem érdekli őket a srác.


Ezért.

2010. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
91%

Mert, csak nyihogást vihogást tudnak a lányok felmutatni ilyen helyzetben, főleg ha falkában vannak.

Erre meg nem vevő senki.

2010. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: mert kikosarazzák őket ránézésre, meg sem akarják ismerni. Vagy bejön, mint macho, vagy menjen a fenébe. (A feleségem az általam ismert egyetlen olyan nő, aki akkor is hajlandó randizni valakivel párszor, ha az illető nem az álmai lovagja. És arra megy, hogy a belsejét is megismerje. Talán nem véletlenül pont ő a feleségem... :))
2010. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
92%

ma 08:05


Szerencsés ember vagy. :)

2010. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
92%
Köszönöm. :) Tényleg az vagyok.
2010. máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
89%

mert eleve nem lehet tartalmas beszélgetést kezdeményezni csajokkal, kiváltképp ha pasi az illető, így kapásból értelmetlen. Másrészt valszeg érdekli a lány tehát elsőre is úgy fog hozzáálni a dologhoz hogy mit akar ez a pasas tőlem, és hogyan tudnám lekoptatni.

Másodsorban végre meg kéne tanulniuk a csajoknak is jeleket adni olyan felé akitől pl jól esne ha közeledne. Máskülönben nem döglötök bele ha ti kezditek el a beszélgetést.

2010. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim válasza:
50%
A fiúk telis-tele vannak gátlásokkal, sajnos, amit talán mi, lányok, talán a média alakított ki bennük. Döbbenetes volt számomra, amikor a férjem által megismert haveri csapattal találkoztam, hogy akik kívülről megközelíthetetlen macsók voltak, amikor pedig megismertem őket, kiderült, hogy oda sem mernek menni ahhoz a lányhoz, aki igazán tetszik nekik. Én megkérdeztem, miért: "mert tuti elküld a fenébe". Én: "Honnan tudod, ha meg sem próbálod??" ŐK: háááááát....... Szóval na, ők is hibásak, és sajnos azt hiszem, az egyre nagyobb elvárások a lányokkal szemben is ott vannak (nehéz felvenni a kesztyűt a Playboy nyuszikkal...). De ettől függetlenül, most az egyik legmenőbb srác a férjem, én meg tök átlagos vagyok. Megfejtés: nem kezdeményeztem nála, ezért jött oda... az a csaj egyszerűen nem izgatja őket, akik odamennek hozzájuk.. szóval fel a fejjel! Egyszer oda fog menni hozzád a nagy Ő!
2010. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is mondta nagyapám, hogy régen a buszon ismerkedett emg lányokkal úgy, hogy rálépett a lábára meg minden és a véleménye szerint sokkal kedvesebbek is voltak az akkori lányok és jobban lehetett szeretni őket, mert nőiesebbek is voltak, mint a maiak.


Érdekes lehetett...

2010. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
a bravo magazin tehet róla
2010. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!