Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kellene elmondanom édesanyámnak hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
csak apád ne tudja meg ha fiu vagyXD
2015. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Édesanyám, meleg vagyok."
2015. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
"Anyu, én nem vagyok meleg, csak hercegnő."
2015. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 mas ő nem transzfesztita
2015. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
öld meg magad
2015. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó: remek ötlet, már készítem is a kötelet!
2015. márc. 29. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy? Amúgy már lehet, hogy sejti, ezt a szülők szerintem észre szokták venni.
2015. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17 leszek!
2015. márc. 29. 12:16
 9/9 anonim válasza:

17 évesen már bejelentheted! Én 20 évesen tettem meg!


Édesanyámnak mondtam el ,egy esti beszélgetés folyamán. Ő már tudta, vagy legalább is nagyon sejtette! Az anyukák tudják ezt!


Bár nagyon -nagyon nehéz, de én azt mondom,hogy egyszerűen csak mond el, hogy ,,Anya én meleg vagyok és ezen nem tudok változtatni".


A szülőknek is idő kell ,hogy elfogadják, de idővel minden rendben lesz. Nálam ezután anyukám mindt a el apukámnak és a testvéreimnek!


Hidd el ,ha elmondod ,könnyebb lesz és nem fog változni semmi! Én persze végig bőgtem az egészet, de anyukám nagyon megértő volt!


Jó tanács: Youtube-on találsz videókat, ,,Comingout" írd be és meglátod mások,hogy tették!


Sok sikert, és lég büszke amit teszel,mert hatalmas nagy bátorság kell hozzá!

2015. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!