Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvállaljam a szexualitásomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállaljam a szexualitásomat az új suliban?

Figyelt kérdés
A kérdés fenn magát adja. :D Meleg vagyok, és ezt a mostani iskolámban sok ember tudja, és szerelmes is vagyok egy (hetero) fiúba, akin örülök, hogy végre túlléphetek. Van lehetőségem tiszta lapra, szerintetek az új sulimban már nyíltan vállaljam? :) Negatív válaszokat légyszives most ne, a többi válaszért pedig előre is köszi! :D

2015. márc. 23. 22:37
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Szerintem ne jelentsd ki, hogy már pedig te meleg vagy, hanem, ha esetleg valaki megkérdezi, mert gyanús vagy neki, akkor határozottan és őszintén elmondod az igazat. Nincs értelme feleslegesen információkat kiadni magadról, ha valakit érdekel úgy is megkérdezi :) Aki meg bunkó és beszól emiatt szépen torkon kell verni :D
2015. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2015. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen én is valami ilyesmire gondoltam, nem bejelenteni megafonnal egy pódiumról. Hát ha valaki megkérdezi akkor őszintén elmondom. Ha nem csapok nagy balhét az ügy körül akkor biztos ők sem fognak. Köszi nagyon a válaszokat :DDD <3 Amitől félek az tényleg max az útálat lwsz. Alapjáraton nem kezelem az ilyesmit jól... :D
2015. márc. 23. 22:52
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért az új sulit, az osztályodat meg kell ismerni, mert lehet, hogy több a homofób, mint a régiben volt.
2015. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

hát, egyből biztos nem állnék vele elő

előbb ismerjenek meg a többiek és te is őket

2015. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%

ez kb olyan, mintha midneki kiállna az osztály elé, hetero vagyok, és csajokra fogok vadászni ebben az évben


vicces lenne


ugyanígy ne állj ki és mondd azt, én meg homo, én meg egy helyes fiúval akarok dugni

2015. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

senki nem kiváncsi egyből a másik szexualítására za iskolában

az nem egy swinger klub

2015. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"senki nem kiváncsi egyből a másik szexualítására za iskolában"


ja nem, csak állandóan az a téma, ki kivel kavar.. burokban élsz?

2015. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Légyszíves olvassátok el a kommenteket, mielőtt írtok.. Nem tervezem pódiumról bejelenteni, csak érdekel, hogy felvállaljam e ha valakit érdekel.... Mellesleg nem kell hasonlítgatni, max akkor ha majd hazudnod kell a heteroságodról más embereknek. :/ mindenesetre köszönöm a válaszokat.....
2015. márc. 24. 11:02
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadikba mész? :) Attól is függ...

Általában a fiatalabb emberek nem annyira... Kissé szűkebb látókörűek, mert leginkább csak otthon, vagy a suliban hallanak ezt-azt. ;)

2015. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!