Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar fiúk miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar fiúk miért csak szexet akarnak, a külföldiek meg akár kapcsolatot is?

Figyelt kérdés

Eddig fiúk, akikkel összefutottam, a magyarok közül szinte csak szexre mentek, aki pedig akart volna tőlem kapcsolatot, azt vagy külsőre, vagy valami másban nem találtam szimpinek. Angol miatt szoktam beszélgetni néhány külföldi egyetemistával. Ahogy észrevettem, velük több dologról el lehet beszélni, mert a magyarok vagy a szexet nyomják, vagy csak rólam áradoznak, nekem meg abból elegem van. Normális dolgokról is el lehet velük beszélgetni a piáláson kívül. Találkoztam is néhány külföldivel élőben, és nagyon aranyosak voltak, megbeszéltük, hogy nem akarok semmit és nem is nyomultak, nem tepertek le azonnal az első talin.

Nem izgat a fiú származása, de akiknek beszéltem erről furán néznek, talán azt hiszik, hogy a külföldiek pénzére megyek, meg azt hangoztatják, hogy miért nem ismerkedek magyarokkal. Kérdem én, hol vannak azok a fiúk akkor, akiknek nem szexre kellek?! Nem kell nekem a másik pénze, sosem fogadok el semmit idegenektől, meg előteremtem majd én saját magam a pénzt, nincs szükségem senkire. Egyébként nem vagyok egy könnyűvérű cicababa, aki szexnél többre nem is lenne jó, mert műszaki karra járok, és úgy hiszem, agyam az van..


2015. márc. 29. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En karban tartanalak kicsim :*
2015. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok, nekem nem szexre kellenél! Legalábbis arra biztos nem, mert aszex vagyok.
2015. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem nemzetiség függő... Rasszista dolog ilyet állítani.
2015. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 To7ka ***** válasza:

Kicsit flegma vagy, lehet angolul kedvesebben levelezel. Az egy jó kezdés pl!:) Meg ott a vízum. De komolyabban, elérhetetlenebb leszel. Pláne ha külföldön él, naná hogy lehet vele normálisan levelezni. Plusz idősebbek, akkor ha külföldről ide jönnek x időre tanulni, jelentősen érettebbek, önállóbbak. Beszélgess idősebb srácokkal, nekem speciel a külföldi haverjaim pont hogy csak sorra mélyrehatóan megismerkedik a magyar lányokat, mert lelépnek úgyis hamarosan... Vagy miközben "kapcsolatban" van egy magyar lánnyal, kipróbálja a többit is, mert mit veszíthet?

Ne ítélj elhamarkodottan!:)

2015. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kis naiv...
2015. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem például minden álmom egy boldog kapcsolat. Mindig a szerelemre vágytam és egy valakire akit szerethetek, de nem kellek senkinek. :( 21/F
2015. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb majd mindenkinél kibújik a szög a zsákból, és kiderül, hogy a külföldieknek is a szexre kellesz (minden pasinak arra kellenek a csajok...). Ők legfeljebb csak más taktikát választanak céljuk eléréséhez.
2015. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fordítva.
2015. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, az en exferjem kulfoldi, sok vegyes part ismerek, most is kulfoldon elek es egyaltalan nem latom ezt.

Semmi koze hozza a nemzetisegnek.

2015. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nincs így. Én külföldön élek, és itt egy külföldivel inkább csak szexkapcsolatot képzelnek el, de kapcsolatot nem. Míg otthon szerintem sokkal több férfi keres komoly kapcsolatra lányt.
2015. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!