Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lehet hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehet hogy annyira szeretek valakit hogy belehalok?

Figyelt kérdés
Nembirom...
2015. márc. 29. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Komolyan.
2015. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jo akkor meghalok..
2015. márc. 29. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak most érzed így... de nyugi, még szenvedhetsz hónapokat, esetleg éveket az érzéstől.. majd aztán elmúlik.
2015. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Én is pont így vagyok. Annyira szeretem Őt, hogy múltkor majdnem elütött egy mentőautó, amikor megláttam és át akartam menni hozzá az úton. Ritkán találkozunk és épp csak oda néztem, megláttam, és majdnem belehaltam. De viccen kívül: tényleg nincs kedvem élni nélküle, és nem tudom meddig bírom még...
2015. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!