Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ilyen fájdalmas a reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen fájdalmas a reménytelen szerelem? Úgy érzem, belehalok. Már nagyon régóta szeretek egy férfit, aki csak játszik velem. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével! Keress egy másik pasit, ismerkedj, flörtöj! Rá fogsz jönni, hogy nem különleges ő semmiben. :)
2009. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Direkt.

Szedj össze mindnt ami rá emlékeztet, kis jelképeket, rózsabimbót, nyakláncot, buszjegyet! Menj ki, dobáld a foyóba! Vagy ásd el. Közben engedd őt el gondolatban! Nem hal meg, csak útjára engeded. Képzeld el, hogy összegyűjtöd az érzéseidet és becsomagolod egy szép kis papírba. Képzeld e a színét, a formáját, az illatát. Aztán tedd el e lelked vagy a szíved egy rejtett zugába. Majd kidobod onnan soká, ha nem kell már. Vagy megőrzöd örökké.

Ha eszedbe jut, azonnal gondolj másra!

Vigyázz, ne mélyeedj el ebben az érzésben, veszélyes is lehet.De úgy konkrétan. "A szívek pedig magszakadnak" mint Márai mondaná. Ebben meg is lehet halni, nem viccelek, d megőrülni biztos. Pár évet elveszthetsz akkor is, ha te nem vag yolyan extrém eset. Ezt abba kell hagyni.

Segítség: Gray, JohnMars és Vénusz újrakezdi c. könyvben.

Inkább fordulj pszichológushoz, nem egészséges belelovalni magadat ebbe.


És "ne játsssz vele!"

Menj el onnan!

Ha kétértelmű, szólj rá: "Miről beszélsz?!"


Közben hiába vár rád valahol az Igazi. Talán türelmetlenül.

2009. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is elveszitettem 2 es fel evet, ugyanebben a helyzetben voltam most vegre belattam hogy tovabb kell lepnem, egyre maganyosabb lettem, nem jo ez igy. A legfontosabb az, hogy te kell akard ot elfelejteni es ha meg lehetoseg adodik, hogy vele legyel, tudd visszautasitani, lasd meg masban a szepet, ha mwg elni akarsz mert kulonben nem lesz jo vege.
2009. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!! :)

Sohasem jártunk,tehát nem elvesztett férfiről van szó,épp ellenkezőleg: állandóan vágyom rá,hogy valami elkezdődjön,már nagyon régóta.Nem vagyok számára közömbös,azt tudom,de egyszerűen ez a bizonytalanság az,ami felemészt!Egyszer úgy érzem,hogy szeret,úgy viselkedik,olyan jeleket ad,máskor meg visszavesz és úgy csinál mintha nem lenne semmi.Ezért mondtam hogy játszik. Nem tudom,csak azt tudom,hogy igaza vann a második válaszolónak,ebbe bele fogok őrülni.Hogy nem tudom,most mit érez.Rákérdezni viszont nem merek....:SS

(egy munkahelyen dolgozunk,de nem együtt.)

2009. ápr. 28. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Játszd a hideg, rideg, megközelíthetetlen jégkirálynőt. Ne adj neki esélyt arra, hogy játsszon veled! Légy vele szemben közömbös, és ne adj lovat alá!

Veled nem lehet játszani! Lehet, hogy azért játszik veled, mert érzi rajtad, hogy nem állsz ellen. Élvezi a helyzetét.

Ne foglalkozz vele, ne figyelj a jelzéseire, flörtölj, ismerkedj másokkal, nyíltan is, úgy is, hogy ő is lássa, egy idő után fordulni fog a kocka. Vagy jobban rádstartol, mert meg akar szerezni, vagy kikerül a képből, mert rájön, hogy nincs esélye!

2009. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) Megpróbálok így tenni.
2009. máj. 1. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!