Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas, mikor egy lány azt mondja, hogy Cristiano Ronaldo/Neymar/akárki más a kedvenc focistája, mert olyan jóképű?

Figyelt kérdés

Vagy mikor Brad Pitt a kedvenc színészük, mert olyan jóképű?

Szerintem nagyon szánalmas, ha egy focistát vagy egy színészt a kinézete alapján ítél meg valaki. Előbbit az alapján kellene megítélni, hogy hogy focizik, utóbbit pedig színészi tudása alapján.

Tehát nem az a baj, hogy CR-t/Neymar-t szeretik, hanem az, hogy azért, mert jóképűek/izmosak.



2015. márc. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem foglalkozom a focival, így nem érdekel, melyik focista hogy néz ki, mennyire jóképű.

De a lényeget értem.

Most csak 1 példa (nem kell személyeskedni, meg konkrétumokba belekötni senkinek)

[link]

Jó pasinak tartom külsőleg.

Viszont abban, amit csinál, nála sokkal tehetségesebbek vannak, lehet, hogy kevésbé előnyös külsővel, de sokkal jobb hanggal, és igényesebb zenével, amit nyilván hallgatni fogok, és nem azt nézem, hogy néz ki az előadó :D

2015. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
62%

Én lányként ugyanezen a véleményen vagyok. Beszélek a fiú osztálytársaimmal az elôzô napi meccsrôl (imádom nézni és ûzni a futballt) erre a póthajas, mûkörmös, elloptamanyualapozójátamisokkalsötétebbabôrömnéldenembaj lányutánzatok odajönnek és elkezdenek picsogni hogy húú Ronaldo, persze amikor megkérdezem hogy hány éves/hol focizott a Real elôtt, rögtön befogják a pofijukat.

Kérdésedre válaszolva: a legtöbb lány ilyen, de szerencsére vannak kivételek :)

2015. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Fuu, ezt én is utálom (lányként). Tényleg, én is imádom, szeretem Neymart, komolyan teljesen odáig vagyok érte. De könyörgöm, nem csak(!) a külseje miatt! Kár is lenne tagadni, természetesen úgy gondolom, hogy nála tökéletesebb embert még életemben nem láttam, de ebbe nem csak a külseje tartozik bele. Hanem mondjuk a focitudása, az elképesztő cselei, a gyönyörű góljai... Meg ez ugyan nem kapcsolódik olyan nagy mértékben a kérdéshez, de muszáj vagyok megemlíteni. Hogy a belsője. Imádom. Azok a kis cuki dolgok, amiket mond, meg csinál. A stílusa. Hogy imád a barátaival lenni és bulizni. Hogy ennyire szereti a családját. Hogy mindig poénkodik. És még tudnám folytatni, de valószínleg idegesítenélek vele.


Instán nem egyszer olvastam már rajongói oldalak képeinél, hogy miután Nemart lecserélték, emberünk egyszerűen kikapcsolta a tévét. Kikapcsolta. Azért, mert lecserélték. No comment. -.- Ráadásul utána random rámentem az egyiknek a profiljára, ahol az infóknál ez volt írva: "Barca forever!". Aha, hogyne... Kikapcsolja a tévét, mert Neymart lecserélték, de azért Barca forever. A másik meg, aki igazi Neymarzete-nek tartja magát, de olyan alap dolgokat nem tud, mint hogy mikor és hol született, mi volt a beceneve... Akkor arról már ne is beszéljünk, hogy mi a kedvenc kajája, a vércsoportja, a 7 közelebbi, nem híres barátainak a nevei, a húga legjobb barátnőjének a neve, a testőre igazi és beceneve, a szakácsnője neve... És még ezt is tudnám tovább sorolni, de abbahagyom.


Szóval ja, engem is idegesít 3 dolog:

1. Amit te is írtál, hogy csak azért szereti, mert jól néz ki.

2. Igazi Neymarzete-nek tartja magát, de konkrétan a kockái számán kívül semmit nem tud róla.

3. Igazi Barca drukkernek tartja magát, de ha Ney nem játszik, már nem is érdekli a csapat. A csapat, ami 11 emberből áll. Meg alapvetően a focit se szereti.


És a legrosszabb ezekben, hogy rengetegszer egy kalap alá vesznek ezekkel a lányokkal. Elég csak megemlítenem, hogy Neymar "életem értelme", és máris nekem esnek, hogy jaj, biztos csak a külseje miatt. Hát rohadtul nem. A másik fele meg, amikor csak annyit mondok, hogy szeretem a focit. Akkor meg azzal jönnek, hogy biztos csak a kigyúrt focisták miatt, CR-rel az élen... Ronaldot meg amúgy nem is szeretem (enyhe kifejezés), sőt, szerintem nem is néz ki jól. De addig örülök, amíg vannak lánrajongói, mert ők addig sem Neymarral foglalkoznak. :D


No ennyi lettem volna, bocsi, ha hosszú lett.

2015. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
91%
Hát én is írtam volna de a 3-al teljesen egyetértek :D
2015. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy komolyan is gondolja. Én is mondtam már pl. hogy szeretem Alonsot (forma 1), olyan helyes. De igazából még akkor kedveltem meg, mikor a Renault csapatában volt. Imádtam, ahogy a győzelme után ünnepelt, meg úgy egészében véve még mindig szeretem a személyiségét. (már amennyit látok belőle)


A VB alatt (nem vagyok nagy foci rajongó, de a VB-ket imádom) persze már szúrtam ki helyes focistákat, akiket kedveltem az adott időszak alatt. De mindegyik csinált valamit úgymond, nem csak a külseje miatt hívta fel magára a figyelmem.

Ráadásul, ha valaki csak a külseje miatt "kedvenc" az elég hamar "cserélődik". Szóval nem is igazán "kedvenc". Szerintem. :)


De hogy a kérdésre is válaszoljak, ha valaki csak a külseje miatt kedvenccel egy hírességet az szerintem is elég béna dolog.

2015. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert te nem nézel ki olyan jól? Vagy miért zavar?
2015. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fabregas-szal vagyok hasonlóképpen,de nem csak a sármja miatt.
2015. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!