Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a kedvenc focistátok és miért?

Ki a kedvenc focistátok és miért?

Figyelt kérdés
Nekem Neymar <3

2014. dec. 29. 19:23
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
65%
Nekem személy szerint Cristiano Ronaldo.És nem azért mert divatdrukker vagyok.7 éves korom óta nagy Real Madrid drukker vagyok és Cristianot mar a MU-ban is imádtam nézni.AZtán mikor eljött a Real-ba minden meccsről meccsre egyre jobban megkedveltem a játékát.Nyilván neki is vannak rossz tulajdonságai mint pl sokat foglalkozik a játékvezetővel de szerintem egy remek ember és sportember is.Arról nem is beszélve hogy nem véletlen jutott el erre a szintre mert hihetetlen alázat van a srácban a foci iránt és nagyon sokatt tett ezért hogy most itt tart. Neymar-ról a véleményem így real drukkerként hogy tényleg tehetséges a srác sok mindent elérhet még csak neki is van 1 rossz tulajdonsága hogy sokat szinészkedik..de ezzel nem szidom mondom mindenkinek vannak!Sokra viheti még ő is!:)
2014. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Első: valahogy eddig te vagy az egyetlen Ronaldo-szimpatizáns, akit nem utáltam meg rögtön. :D
2014. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ja, te vagy az első :-)
2014. dec. 29. 20:40
 4/29 anonim ***** válasza:
Nekem Arjen Robben. Mivel én nagy Bayern fan vagyok. Robben egy világklasszis focista és egyben a világ hát talán legönzőbb focistája, csak úgy ragad hozzá a labda. Ellentmondásos személyiség az tény, volt ő már antihős és hős is, egy BL cím elment rajta, egyet meg megnyert a gólja, szóval kicsit kiszámíthatatlan alak, mint maga az élet :) Azon felül egy rendkívül agilis, nagyon képzett és hihetetlen gyors játékos. Amikor a VB-n 6 méter hátrányból nemcsak utólérte a szintén a labda felé futó Ramost, hanem még le is előzte egy méteren vert rá kettőt, a labdát lazán elvette, kezezős Piqué-t és a dőre módon vele cselezni leálló Casillast simán megverve szép gólt lőtt a spanyoloknak. Képes ilyenre is. De van hogy beviszi nyolc ember közé hogy csak azért is én lövöm a gólt, amiből persze nem lesz gól. Szóval egy véglet a pasi. És ez számomra a megkapó benne :)
2014. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
Nekem Messi!Jól játszik,cseles,szerény,ugyan minden adócsalásban bennevan :-P!Agyon kitartó,ugyanakkor szerintem nem kéne Maradonához hasonlìtani mert sokkal jobb nála.
2014. dec. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nekem is Neymar.Régebben mikor még jól játszott akkor Torrest is szerettem:)
2014. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nekem is Neymar :D megvan benne az a brazilos vagányság a játékában
2014. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Cristiano Ronaldo. de amúgy Marcelo is csipem. örökvidám ügyes brazil.
2014. dec. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Petr Cech

Én is kapuskodtam, Chelsea-fan vagyok. Tisztelem Cech-et, mint ember és mint játékos.

2014. dec. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Lány vagy kedves kerdező?
2015. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!