Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek "bulizós" csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek "bulizós" csaj, ha nincs sok barátom?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok, lényegében csak 1-2 barátom van, velük sem sűrűn tudok találkozni. Én szívesen mennék bulizni, de nincs kivel, az egyetemen ugyanis szintén nem tudtam igazi baráti kapcsolatokat kialakítani, egyedül pedig nem szívesen mennék, magamat ismerve egész este csak el lennék magamban szótlanul.

Nem tudom hogyan javíthatnék a helyzeten, hogyan szerezhetnék több barátot. Segítsetek légyszi. :/ 20/L



2015. márc. 29. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából ha megismerkedsz valakivel vele is el lehet menni,itt lesz pár jelentkező :)
2015. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neten tudsz találni tuti.Még a társkeresőkön is,ha csak annyit írsz ki hogy nem kapcsolatot keresel,hanem szabadidő partnereket.Én így kerestem sporthoz emberkéket.
2015. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ez tényleg működik így? :O Nekem ez is kicsit rizikós, mert alig ismerem azt a valakit. :D
2015. márc. 29. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Koli társak, szaktársak stb... Legyél nyitottabb picivel.
2015. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne mond már, hogy nem ismersz senkit az egyemről olyan szinten, hogy elmenj velük zülleni... Komolytalan.

Ehhez nem kellenek ám életre szóló legjobb barátok.

2015. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? :)
2015. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vannak olyanok, akikkel szoktam beszélgetni, de ők sem annyira bulizósak. Meg nekem valamilyen szinten kell egyfajta bizalom.
2015. márc. 29. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Látod velük már mehetsz. Kolibuli ilyesmi nincs?
2015. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak én még középsuliba járok, de olyan rossz. :/ Én barátnőim sem bulizósok, akikkel elbeszélgetek azok sem, vagy ha igen, akkor meg a sulin kívüli barátaikkal járnak el, és nem is szeretnének osztályból mással menni.
2015. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Menjünk együtt. :D

Itt is vagy nem bulizósok, vagy másoknak megvan a maguk társasága és úgy mennek inni, stb. Csak a bulizást választanám, nem a részegre iszom magam dolgot, de nincs kivel.

18L

2015. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!