Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhet 1 inkább bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet 1 inkább bulizós típus csaj és 1 inkább itthon dolgozós fiú?

Figyelt kérdés
14 éves vok és én még nem is voltam diszkóba de nem is nagyon érdekel inkább itthon dolgozgatok segítek kint a földeken meg ijesemi de van 1 lány akivel most ballagtam együtt már évek óta tetszik de ő meg ijen nagyon bulizós típus szerintetek lehetne valami köztünk?
2011. aug. 19. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14 évesen kevesen szoktak discokba járkálni..
2011. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Oszt' van i kidved ismörkedni?
2011. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:DDDD
2011. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem traktorral hajts el a házukig, kapáld fel a kertet szt lazan köpj ki a traktor ablakán és kérdezd meg, hogy van-e kedve járnia veled.


Az van h nem ismer itt titeket senki és az hogy ő szeret bulizni te meg nem, h ő a pirosat szereti te meg a kéket, h ő a csokifagyit te meg a puncsot szereted baromira nem jelent semmit egy kapcsolat szempontjából.

2011. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utulso..de igenis jílent sok mindönt..ha ű nem szerit discodisco akkor a kápcsolát halálra van ítélvö.
2011. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
sok vicces kis gyökér
2011. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne oltsátok már szegény srácot, most komolyan azért röhögitek ki mert dolgos, szorgalmas? Szánalmasak vagytok...

Lenézitek a mezőgazdaságban dolgozókat, csak azt nem tudom mit zabálnátok ha nektek kéne megtermelni, faszlámák! Ragaszkodtok az ócska sztereotípiákhoz, hogy a vidéki, földműves ember nem tud rendesen beszélni, történetesen különbül és a magyar hagyományokhoz hűebben beszélnek ezek az emberek, mint ti a "menő" szlengetekkel.

2011. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van...és is olyan vagyok mint a kérdező srác, de elegem szokott lenni a sértésekből!
2011. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért néznénk le a mezőgazdaságban dolgozókat? Mutasd meg kérlek, hogy melyik volt az a mondat amiben azt írtuk, hogy a mezőgazdaságban dolgozók senkik, vagy felettük állunk. Nem látsz ilyet? Akkor menj inkább wc-t pucolni a beszólogatás helyett, annak legalább van egy kis értelme.
2011. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10.19 ezeket például minek kéne nevezni?


Oszt' van i kidved ismörkedni?


Szerintem traktorral hajts el a házukig, kapáld fel a kertet szt lazan köpj ki a traktor ablakán és kérdezd meg, hogy van-e kedve járnia veled.


Utulso..de igenis jílent sok mindönt..ha ű nem szerit discodisco akkor a kápcsolát halálra van ítélvö.

2011. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!